Gólszegény mérkőzésen, igazságos döntetlen
2019.09.23 | 15:10
Gólszegény mérkőzésen, igazságos döntetlen A Tolna-Mözs hazai pályán pontot tudott rabolni a még hibátlan Gyulai Amazonoktól az elmúlt hétvégén. A gyulai csapat és a tolnai alakulat is nagy elánnal kezdte a találkozót, az első játékrészben főként a Tolna dominált. A szebb futsalt a hazai csapat játszotta, de az eredményesebbet ezúttal is a vendégek. Szalkai Kittiék szép támadásokat vezettek, de nagyon sokszor pontatlanok voltak a kapu előtt, eközben Fülöp Diánáék kontrái életveszélyesek voltak. A vezető találat Fülöp Diána nevéhez fűződik a 7. percben, aki szabadrúgásból vette be Deczki Vanda kapuját. Screenshot_2019-09-23 Futsal Hungary Futsal MagyarországA második játékrészben felváltva forogtak veszélyben a kapuk, hol Horváth Hanna és Szalkai Kitti lövése csattant a kapufán vagy hullott Palócz Mónika kezébe, vagy Sovány Liza és Balogh Noémi lövései süvítettek el a tolnai kapu mellett. A két gárda igyekezett mindent egy lapra feltenni a pontszerzés érdekében, de a lassan fogyatkozó vendégek kezdtek lassítani a 2. félidő közepén. Ezt kihasználva, ugyan szintén szabadrúgásból, de egyenlített Szalkai Kitti a 30. percben, újra nyílttá téve a találkozót. Ekkor a gyulai csapat még nagyobb iramra kapcsolt, de, Deczki Vandáék is igyekeztek begyűjteni a 3 pontot. Több gól azonban már nem esett, a két csapat előtt le a kalappal, színvonalas és látványos találkozót játszottak ezen a napon, így a döntetlen igazságosnak mondható. WSH-Palmfood Tolna-Mözs- Gyulai Amazonok 1-1 (0-1) Tolna, Városi Sportcsarnok Vezette: Bodor – Molnár - Szűcs Gyulai Amazonok: Palócz M. - Fülöp D., Molnár Á., Kurai N., Balogh N. Cserék: Sovány L., Bartha B., Szerb K. WSH Palmfood Tolna-Mözs: Deczki V. - Szalkai K., Horváth H., Vámosi G., Szöllős A. Cserék: Wiesner D., Csapó O., Bajcsy K., Ferencz F. Gólszerzők: Szalkai Kitti illetve Fülöp Diána U17 leány bajnokság: Tolna-Mözs - Gyulai Amazonok 6-3 (4-0) Nagy RolandNagy Roland: - Egész meccsen próbáltuk uralni a játékot és ez többé kevésbé sikerült is, de a Gyula kontrai sok veszélyt jelentettek. Sajnos a helyzeteknél nem tudtunk kellően koncentrálni így a mezőnyfölényt nem sikerült győzelemre váltani! Molnár ZoltánnéMolnár Zoltánné: - Igazságos eredmény született, véleményem szerint ma egyik csapat se nyújtott többet a másiknál. Fordulatos találkozó volt, a kapusok is remek formát fogtak ki, talán az egyéni villanások hiányoztak mindkét oldalról. A csapatunkban többen kisebb sérüléssel bajlódnak jelenleg, de igyekszünk helyre rázni magunkat és folytatni az elkezdett utat. Ellenfelünknek további sok sikert kívánok!