Futsal-krimi a javából
2016.07.28 | 10:10
Futsal-krimi a javából Futsalkrimi a javából - a torna meccsén nyert a magyar válogatott Mindössze fél perc volt hátra a találkozóból, amikor az ukránok 3-2-re vezettek. Ez nem jelentett jót, mert ezzel a csoportelsőség az övék volt. Ráadásul nekünk a döntetlen sem volt elég a gólkülönbség miatt. Reménytelen helyzet? Lehet, hogy az, de nem a magyar válogatottnak! Hihetetlen, de igaz: 15 másodperccel később már 4-3-ra vezettünk! Előbb Brondics Péter egyenlített, majd az első gólt is megszerző, nagy formában játszó Pinczés Balázs talált be. Az ukránok már-már elkönyvelték a győzelmet, de a magyar szív erősebb volt! A magyar válogatott tehát megnyerte a csoportját. A csütörtöki negyeddöntőben délután 15-kor lép pályára ismét a csapat Szlovénia ellen. Magyarország-Ukrajna 4-3 Magyarország: Tövisháti - Földvári, Pinczés, Nagy R., Jacsmanik. Cserepad: Barta, Czernai, Purguly, Brondics, Kanalas Magyar gólok: Pinczés (31., 40.), Jacsmanik (34.), Brondics (40.) A csoport végeredménye: 1. Magyarország 9 pont, 2. Ukrajna 6, 3. Olaszország 3, 4. Belgium 0

2024.04.25 | 13:11
2024.04.22 | 14:47

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00