Folytatódik a munka Gyöngyösön
2008.02.29 | 00:00
Folytatódik a munka Gyöngyösön

Csütörtökön bemutatkoztak a csapatok. Két csapat, a magyar és a lengyel sikerrel vette az elsõ akadályt, a macedónnak és az angolnak van mit javítaniuk.

Kozma Mihály csapata megfontolt, taktikus játékkal fektette két vállra a régi jugoszláv labdarúgáson nevelkedett macedónokat. A lengyel csapat játékáról pontosabban csapatjátékáról keveset tudhattunk meg, annyit mindenesetre bizton állíthatunk, jó erõben lévõ, kiváló technikai tudással bíró játékosok alkotják a keretüket.

Pénteken délelõtt a két UEFA képviselõ Alexandru Burlac és Patrick Willemarck rövid kis eligazítást tartott a játékvezetõknek.



 

A csapatok délelõtt kihasználták az edzésidejüket, így Kozma Mihálynak volt egy kis ideje meglesni esti ellenfelünk tréningjét.

 


Kozma Mihály: - Most már az angolok ellen készülünk. A péntek délelõtt tartott, remek hangulatú edzésen már azt a játékot gyakorolta a csapat, amelyet a háromoroszlánosok ellen fog bemutatni. Letámadást alkalmazunk a mérkõzésen, már az elsõ perctõl kezdve, próbáljuk minél hamarabb magunkhoz venni a labdát. A gyakorláson jól ment ez a fajta harcmodor. Kitûnõen alkalmazható ez a taktikai elem az olyan csapatok ellen, amelyek gyengébb képességûek, bizonytalan a labdakihozataluk, könnyen zavarba hozhatóak.

 

Az edzés végén Tóth Károly a válogatott másodedzõje elmondta, hogy a mai mérkõzésen reményei szerint még gólt sem fogunk kapni, s mintegy tízgólos különbséget tippel a csapatok között.

Reméljük igaza lesz!



Címkék

Hírdetés

Videók

Újpest FC - Vehir.hu Futsal Veszprém
2026.03.20 | 15:46
Magyarország-Olaszország
2026.03.18 | 17:01

Tabellák

HASONLÓ HÍREK

2026.04.14 | 09:23
2026.04.06 | 09:46
2026.01.29 | 07:13
Támogatóink

Partnereink