Final Fourban a Rába ETO
2017.11.25 | 20:39
Final Fourban a Rába ETO Luparense – Rába ETO 4-6 (3-2) Futsal Elit Round, Győr, Magvassy csarnok Góllövők: Juanra(öngól), Jefferson, Taborda, Betao, illetve Fábio 3, Álex 2, Juanra Történelmet írt a Rába ETO. Első ízben került magyar csapat az európai futsalcsapatok Mekkájának mondható döntőjébe, az úgynevezett Final Fourba. Most mondhatnánk, hogy a Futsal Hungary egyedüliként adott erre esélyt a győrieknek, de nem tesszük, mert ez minden várakozást felülmúlt. Tény, hogy az igazi nagycsapatok elkerülték most a magyar bajnokot, de három olyan ellenfelet utasított maga mögé, amelynek a kerete bőven fajsúlyosabb a mieinknél. Hogy akkor mégis minek köszönhető ez a fantasztikus siker? Majd elmondják a főszereplők, a szakmai vezetői az ETO-nak, mi most a mi véleményünket tudjuk csak. A Győr úgy indult neki az első mérkőzésnek, hogy bár esélytelennek tűnnek, de nem adják olcsón a bőrüket. Olyan iramot diktáltak végig a Minszk ellen, ami megsüvegelendő, és ahogy írtuk is nem érdemeltek vereséget. A második találkozón, még mindig legyintett mindenki, de nehogy azt gondolja bárki is, hogy szerencséje volt a Győrnek, azzal, hogy az utolsó percekben fordítottak. Két napon belül szűk kerettel is felvették a harcot kondícionálisan is. A mindent eldöntő harmadik meccsen pedig nem az számított, hogy kinek erősebb a kerete. Hiába vezetett a Luparense háromszor is, az ETO végig higgadtan, de szívósan tartotta a lépést, és amikor hibáztak az olaszok, akkor Fábióék mindig büntettek. A mérkőzésekhez felnőtt a győri közönség is, talán még soha nem szurkoltak így a Rábának, mint most. Ezen a napon Dávid legyőzte Góliátot. Köszönjük az élményt, és gratulálunk.

2024.03.27 | 20:40
2024.03.22 | 11:00

2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00
2024.03.16 | 08:15
2024.03.15 | 07:45
2024.03.10 | 09:30
2024.03.07 | 12:15