Fehér Zsolt értékel
2018.10.05 | 09:18
Fehér Zsolt értékel Mindenek előtt szeretném elmondani, hogy az eredmény nem tükrözi a mérkőzésen kialakult játék képét! Mint az első mérkőzésen itt is el kellett telnie 5-6 percnek,hogy Mezei Vill felvegye a meccs ritmusát! Innentől kezdve viszont az történt a pályán amit a magyar alakulat érvényesíteni akart! Bátran jól támadtak le az ellenfél térfelén, kellőképp agresszívabb védekezést mutatva, mint eddig is!  Kevés érintésből játszott a csapat, be tudtak menni az ellenfél védővonalai közé, sokat futottak, jól mozgatták a labdát egyik oldalról a másikra! 43166121_238585040170406_7174423876451958784_n Egy jó labdaszerzést követően, Nagy és Sanchez vezették ketten a kapusra a labdát de a kihagyhatatlan ziccer sajnos kimaradt, mint ahogy egy jól kivitelezett pontrúgás után Rábl is szerezhetett volna gólt. A félidő hajrájában összejött az 5. faultja a szlovén csapatnak de a 6. kis büntetőt érő szabálytalanságot már nem fújták meg pedig kétszer is volt olyan kontakt, ami faultot ért volna! Ekkor még senki nem sejtette, hogy lesz ez még rosszabb is, hogy a második félidőben “nyílt törésnél csak feldobás fog következni”. 43201716_534002827047821_159306788049518592_n Jól játszott, jól tartotta a labdát a magyar csapat, de sajnos csak szépíteni tudott az eredményen, a vezetést nem tudta átvenni. Nem is vehette hiszen a játékvezetők nem hogy nem voltak partnerek, hanem komoly szabálytalanságokat engedtek tovább a szlovén csapatnak, amit egy ilyen jó csapat pikk pakk ki is használt több alkalommal! Így meg volt pecsételve a Berettyónak a sorsa! Szombatra sok sikert kivánok a csapatnak ahol egy döntetlennel tovább tudnak lépni a csoportból!  - Fehér Zsolt -

2024.04.22 | 14:47
2024.04.21 | 09:07

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00