Fájó vereség a Fehéroroszok ellen
2019.10.26 | 08:12
A gól nélküli első félidőt követően 2-0-ra legyőzte a magyar válogatottat a fehérorosz csapat a futsal-világbajnokság selejtezőjében. A továbbjutáshoz bravúrra lenne szükség Olaszország ellen. Teljesen kiegyenlített első félidőt produkált a magyar válogatott Eboliban Fehéroroszország ellen, amely együttes az előző játéknapon nagy meglepetésre 3–3-as döntetlent játszott a házigazda Olaszországgal.  dsc_9295 Jól tartotta magát csapatunk, a szünetig bár mindkét fél igyekezett támadásokat vezetni, nem esett gól. A fordulás után három perccel a fehéroroszok jegyeztek egy kapufát. A 8. és a 10. perc között fölénybe került ellenfelünk és egy szögletet követően megszerezte a vezetést (1–0).  Ezután Dróth Zoltán ziccerből egyenlíthetett volna, de lövését bravúrral védte a kapus. dsc_9369 Hátrányban kockáztatnunk kellett, feljebb toltuk a védekezést, majd 4 perccel a vége előtt átálltunk öt a négy elleni játékra. Hiába támadtunk, gólt nem sikerült szereznünk. Ellenfelünk viszont egy labdaszerzésből az üres kapuba talált, ezzel lett a mérkőzés vége 2–0.  Fehéroroszország – Magyarország 2-0 (0-0) VB selejtező torna Eboli, Olaszország Vezette: Antonios Adamopoulos - Saša Tomić – Santos José Cardoso Fehéroroszország: Stremilov – Silivonchik, Gusakov, Krikun, Rabyko Csere: Churylin, Olshevski, Matveenko, Selyuk, Rogovik, Chibisov, Zhigalko, Gorbenko, Lazyuk Edző: Aliaksandr Savintsau Magyarország: Alasztics - Komáromi, Nagy I, Horváth N, Rábl Csere: Varsányi, Sásdi, Dávid, Horváth Sz, Pál, Vas, Dróth, Hajmási, Siska Edző: Turzó József Góllövők: Zhigalko 28. perc, Rogovik 38. perc A nap másik mérkőzésén: Olaszország - Anglia 4-1 Ez az eredmény azt jelenti, hogy a jóval magasabban jegyzett házigazdák ellen győzelemre lenne szükség a továbbjutáshoz. Az utolsó fordulót vasárnap, 16.00-tól rendezik.  72239254_2185427114895835_693325794520334336_nKiegyenlített mérkőzés után veszítettünk. Védelmi hibából kaptunk egy gólt, utána pedig muszáj volt kockáztatnunk. Voltak helyzeteink, de nem sikerült őket gólra váltanunk. Nagyon nehéz lesz az utolsó találkozó, hiszen a világ elitjéhez tartozó olaszoknak is győzniük kell hazai pályán a továbbjutáshoz. Nem kell mondanom, mik az esélyek, de meg fogjuk próbálni. Este elmondom a fiúknak, hogy ma is büszke voltam rájuk, jól játszottak. Most veszítettünk, de mindent megtettünk a pályán. Van még miben fejlődnünk, bízom benne, lesz rá lehetőségünk – nyilatkozta Turzó József szövetségi kapitány.   A VB selejtező torna állása két forduló után: 1. Italy -----------------------2-1-1-0---7--4-4 2. Belarus ---------------------2-1-1-0---5--3-4 3. Hungary ---------------------2-1-0-1---3--2-3 4. England ---------------------2-0-0-2---1--7-0 Az utolsó nap programja: Október 27. 16:00 Magyarország - Olaszország 20:30 Anglia – Fehéroroszország

Aramis SE - Nyírbátori SC (2024.04.26, stream)
2024.04.26 | 12:24
2024.04.25 | 13:11

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00