ETO GÓLPARÁDÉ A KUPÁBAN
2017.01.12 | 14:50
ETO GÓLPARÁDÉ A KUPÁBAN Hét percig állta gól nélkül az ETO rohamait a kapuja elé tömörülő Göcsej. majd a 14. percben a vendég egyenlítés után beindult a győri gólgyártás, kiütéses ETO győzelem született a Magyar Kupában. ETO gólparádé a Kupában
A 4 gólt szerző Alex Constantino első találatára még volt válasza a zalaegerszegi csapatnak, azonban ezután beindult a győri gólgyártás. Seidler ismét triplázott, Drahovsky és Dávid 2-2 gólt szerzett, mellettük Juanra és Davide voltak a gólszerzők. A győri csapatban végig a fiatal tehetség Alasztics Marcell védett. A rengeteg gól ellenére a vendég csapat legjobbja a Göcsej hálóőre Cseresnyés Alex volt. A címvédő Rába ETO 13-1-es győzelemmel több mint valószínű biztosította részvételét a Magyar Kupa négyes döntőjében, a visszavágó a mai eredményre való tekintettel csak formalitás lesz. RÁBA ETO – GÖCSEJ SK 13-1 (5-1)  Győr, Magvassy Sportcsarnok ETO: Alasztics – Juanra, Constantino, Drahovsky, Seidler Csere: Davide, Dávid, Vas, Bognár, Sáhó, Fülöp, Matkovics. Tóth Edző: Marcos Angulo Göcsej: Cseresnyés A. – Apatini, Gorjánácz, Nagy , László Csere: Simon, Koronczai, Szőke, Bagó Edző: Bagó Gábor Gólszerzők: Alex (7, 14, 19, 34), Seidler (16, 26, 37), Dávid (20, 33), Drahovsky (23, 37), Juanra (27), Davide (31), illetve Seidler (14p öngól) Sárgalap: Sáhó 15p eto.hu

2024.04.22 | 14:47
2024.04.21 | 09:07

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00