Este a harmadik meccs a Bajnoki Döntőben
2019.06.06 | 09:00
Csütörtökön kerül sor a bajnoki döntő harmadik mérkőzésére. Az állás 1-1, két szoros meccsen vagyunk túl, s a következő berettyóújfalui találkozó is hasonló mederben folyhat.  A mai mérkőzés azért nagyon fontos, mert aki ezt nyeri, annak már csak egy győzelmet kell behúznia. Ahogy követik egymást a meccsek, egyre inkább fáradtabbak lesznek a játékosok, különösen akkor, ha az edzők hat-hét mezőnyjátékossal próbálják lehozni azokat. Márpedig az eddigi két meccsen főleg a rutinnak adtak bizalmat, és így bizony egyrészt kiismerhetővé, sematikussá válik a játékuk, másrészt az is dönthet, hogy ki bírja jobban erővel. Sergio MullorSergio Mullor Cabrera nyilatkozta az MVFC honlapján: - Gyakran mondják, hogy a harmadik a legfontosabb meccs az ilyen párharcokban, hiszen a győztes egy lépésre lesz a céltól. Hazai pályán játszunk, meg kell ragadnunk ezt a lehetőséget, hogy újra mi legyünk előnyben. Ahhoz, hogy nyerjünk a befejezésekre kell jobban koncentrálnunk, mert védekezésben dicséretes teljesítményt nyújtunk, de támadásban csak magunkat okolhatjuk a kimaradt helyzetek miatt. Abban biztos vagyok, hogy holnap kiadunk magunkból mindent, hogy örömet okozzunk és hogy a reményeink tovább élhessenek. Azt is remélem, hogy szurkolóink múlt csütörtökhöz hasonlóan buzdítanak bennünket, bátorítást és plusz erőt ad a nekünk. Ezt a találkozót már közvetíti az M4, 20:15-kor!