Erődemonstrációt tartott a Kecskemét
2017.09.05 | 14:10
Erődemonstrációt tartott a Kecskemét Öt percig hagyták élni ellenfelüket, azután kegyetlenül elbántak a Gödöllővel. Hétfőn este bajnoki nyitányt tartottak a kecskeméti futsalosok a Messzi István sportcsarnokban, és ez nem is sikerülhetett volna jobban. wwAz első öt perc puhatolózása után a hírös városiak agresszív letámadásával nem tudtak mit kezdeni a kissé még összeszokatlannak tűnő vendégek, és folyamatosan szórták el a játékszert. A labdaszerzésekből aztán a Scoregoalos srácok rendre nagy lendülettel fordultak kapura, és az 5. percben magukhoz is ragadták a vezetést. Pár perccel később már 4 volt a Scoregoal neve mellett, eldőlni látszott a találkozó az első felvonás felénél. A magabiztos előny tudatában még bátrabban kezdtek játszani a kecskemétiek, és újabb néggyel terhelték a gödöllői kaput, 8-0-ra alakítva a félidőre az eredményt. A szünet után sem vettek vissza a hírös városiak, ám a vendég együttes védekezése felkeményedett, és többször ápolni is kellett egy-egy belépő után a Kecskemét játékosait. Szerencsére azonban komolyabb sérülés nem történt, így a 27. percben tovább folytatódott a Scoregoal-show, amelyre 10-0-nál unt rá az ellenfél, és egy formás támadás végén szépítettek. Létszámfölényes helyzetüket azonban nem tudták további gólokra váltani, sőt még ötöt kaptak a kiváló napot kifogó hírös városiaktól. A vége 15-1 a Scoregoal Kecskeméti FC javára, akik ezzel alapos erődemonstrációt tartottak a keleti-csoport mezőnyének. Cserenkó Szabolcs, a Scoregoal vezetőedzője:Öt hete dolgozunk együtt, és ezen idő alatt elvégeztük maradéktalanul azt a munkát, amit szerettünk volna. Egyetlen edzőmeccsünk maradt csak el, az sem a mi hibánkból, sőt lehet jól is jött, hogy akkor többet tudtunk edzeni egymás között. A végeredmény most mellékes, nyilván a közönségnek nem mindegy, hogy hány szép gólt lát egy mérkőzésen. Ami viszont igazán fontos, hogy a megbeszéltekhez tartották a fiúk magukat. [gallery ids="86593,86595,86597"] Forrás: kesport.hu

2024.04.27 | 11:00
2024.04.26 | 12:24

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00