Élvezetes meccset játszott az első és az utolsó
2016.03.18 | 08:57
Élvezetes meccset játszott az első és az utolsó A mérkőzésnek nem volt különösebb tétje, hiszen a Rába már biztosan első helyen megy a rájátszásra, és ezzel 7 ponttal kezdi azt, míg a Rubeolától nem volt várható, hogy pont ezen a mérkőzésen kezdi el a pontszerzést.  Ennek megfelelő volt az érdeklődés a mérkőzés iránt, azaz szebb napokat is látott már a legendás rántott húsos szendvicséről is híres csömöri csarnok. Mindenesetre kilátogatott a mérkőzésre Sito Rivera, a válogatott kapitánya is. Érdeklődésünkre elmondta, hogy azon kívül, hogy találkozhat spanyol honfitársaival (győri különítmény), különösen a két kapus – Varsányi és Alasztics – teljesítményére kíváncsi. A két fiatalember lesz ugyanis a hétvégén Csehországban rendezendő U21 Generali kupán résztvevő magyar korosztályos válogatott kapusa. A mérkőzésről mindent elmond, hogy egy kőkemény profi együttes „játszott” egy úgymond utánpótlás csapattal. A Rubeolában hemzsegtek a 18-19 éves feltörekvő fiatalok, (Varsányi, Víz, Nehéz, Miletics, Méhes, Várkonyi) ami determinálta a végeredményt. Ami mégis élvezetessé, nézhetővé tette a játékot az a fiatal Rubeola nyílt-sisakos, letámadó játékstílusa volt. A vendégek láthatóan élvezték ezt a nyílt játékot, és nagyon szép, kevés érintéses támadásokat tudtak így bemutatni. A közönség mindezt többször is tapssal jutalmazta.   A végeredmény, és a gólkülönbség sem volt kérdéses, ugyanúgy, mint a rántott húsos szendvicsek minősége sem. RUBEOLA FC – RÁBA ETO 1-11 (1-6) Csömör, Vezette: Wittner J –Moldván I – Pápai Z Rubeola: Varsányi Á. – Tösér G., jenei O., Víz F., Érsek R. Csere: Nehéz K., Miletics Zs., Méhes P., Várkonyi B., Horváth G., Pirik T. Edző:Takó Csaba ETO: Alasztics M. – Amrani, Juanra, Alex, Jaison Csere: Harnisch Á., M. Seiddler, Drahovsky T., Solano, Sáhó K., Farkas B., Matkovics G. Edző: Jordi Illa Solé Gólszerzők: Tősér G. (17), illetve Alex (2, 14,), Juanra (3, 34), Amrani (13), Seidler (17), Drahovsky (18, 27, 38), Jaison (23), Sáhó (30) Jordi Illa Solé: - Jó és könnyed meccs volt, megbeszéltük előtte mire lehet számítani a Rubeolától. Mivel nem volt egyik csapat számára sem igazán tétje a meccsnek, ellenfelünk, mert jól játszani, azonban le tudtuk kontrolálni az első félidőt öt gólos előnnyel. Csak megjegyezném, a csömöriek a Berettyó és a Haladás ellen, 2-1-re vezettek a szünetben, egy éve pedig 2-2 volt az állás velünk. A második félidőben tovább nőtt a különbség. 11 gólt szereztünk, mindenki jól játszott, a fiatalok is, Alasztics védéseivel biztos pont volt, nagyon jól védett, Sáhó és Farkas játéka erőteljes volt. Elégedett vagyok, tudtuk, hogy az első perctől keményen és koncentráltan kell játszanunk, meg is lett az eredménye. rrr   [gallery ids="57064,57066,57068,57069,57070,57072,57075,57078,57079,57080"]