Élre állt a DEAC keleten!
2017.05.09 | 17:11
Élre állt a DEAC keleten! A keleti csoportban az egyik legélesebb a helyzet a bajnoki címet illetően. Sokáig úgy tűnt, hogy semmi nem veszélyezteti a Csenger első helyét, de elmúlt három meccsét sorra elveszítette, amit a debreceni egyetemisták kihasználtak. A Csenger fennállása legnagyobb pofonjába szaladt bele Gödöllőn ebben a fordulóban, hiszen 11-1-re kikapott. A Szilágyi-alakulat igen foghíjas volt, de ez sem magyarázat a nagyarányú vereségre. Ezt kihasználta a DEAC, akik szoros csatában legyőzték a Kazincbarcikát, és átvették a vezetést. A tavalyi bajnok Kincsem is kihasználta az Ördögök botlását, és a KisMezeit legyőzve fellépett a dobogóra. A sorsolás szeszélye, hogy az utolsó fordulóban a két bajnokaspiráns egymás ellen játszik. A Csenger fogadja a Debrecent, ahol eldől, kinek a nyakába akasztják az aranyérmet. Amennyiben a Csenger nyerni tud, övé az arany, minden más esetben a DEAC ünnepelhet. A harmadik helyért is hasonló a helyzet. A Kazincbarcika fogadja a Kincsemet, és ha a hazaiak legyőzik ellenfelüket, akkor övék a bronz. Amennyiben a Kincsem diadalmaskodik, övék a harmadik pozíció. Döntetlen esetén a Mezei-Vill második csapata lehet a nevető harmadik, amennyiben legyőzik a Gödöllőt. Nagy izgalmak várhatóak. MAG-LOG TEAM TFC GÖDÖLLŐ – CSENGER FC 11-1 INCSEM LOVASPARK SE – MVFC BERETTYÓÚJFALU II. 4-2 DEAC - KAZINCBARCIKAI ÖRDÖGÖK 4-2 ggg [gallery ids="82411,82412,82415,82417,82420,82421,82423,82424,82427,82429,82430,82433"] fotók: Koppányi Szabolcs