Élre állt a Berettyóújfalu
2022.10.25 | 19:45

A Berettyóújfalu és a DEAC futsalosai is jó hangulatban várhatták a megyei rangadót, hiszen előbbiek ebben a szezonban eddig csak egyszer kaptak ki az NB I.-ben, míg utóbbiak az előző négy fordulóban veretlenek maradtak. A debreceniek keretébe természetesen bekerült az a Tóth Attila, aki nyáron pont az MVFC-től tért vissza, olvasható a deac.hu beszámolójában.

A kezdeti „tapogatózás” után az ötödik percben Rafinha megpattanó lövése kötött ki a debreceni kapuban, ezzel megszerezte a vezetést a házigazda. A folytatásban mindkét oldalon akadtak lehetőségek, ám sokáig úgy festett, hogy 1-0 fog szerepelni az eredményjelzőn a szünetben. Aztán megint Rafinha villant, így már kettővel ment a Berettyó.

A pihenőt követően sem potyogtak a találatok, amit az újfaluiak kevésbé bántak a fórjuk birtokában. A harmincötödik minutumban Harmati Tamás köszönt be, ezzel szépített a DEAC, ám a hátralévő időben az egyenlítés nem jött nekik össze.