Élen maradt a Nyírgyulaj
2019.03.12 | 18:40
Élen maradt a Nyírgyulaj Megválaszolták a beharangozónkban feltett kérdést, és továbbra is élen a B csoportban Lovas Norbert fiai. Igazi rangadóra került sor a férfi élvonalbeli futsal bajnokság rájátszásának harmadik fordulójában. A B-jelű csoportban ugyanis két, eddig hibátlan mutatóval rendelkező csapat nézett farkasszemet a nyírbátori sportcsarnokban. A Nyírgyulaj és a Haladás egyaránt győzelemre hajtott, mégis igazságos pontosztozkodás lett a vége. 22Nyírgyulaj KSE – Kútház Haladás VSE 4-4 (1-2) Nyírbátori Sportcsarnok Vezette: Belicza - Takács - Boda Nyírgyulaj: Pallai - Vlasovicz, Fekete, Sánta, Siska Csere: Opre, Klushyn, Angyalos, Tóth B, Nagy B, Kántor, Orosz, Vass, Pazonyi Edző: Lovas Norbert Haladás: Sásdi – Simic, Henrique, Dróth, Vas. Csere: Gyimesi, Alasztics (kapusok) – Michel Melo, Sanchez, Hajmási, Horváth P., Sipos, Németh Z., Vidák. Vezetőedző: Sziffer András Gólszerző: Vlasovych, Sánta, Fekete, Kántor illetve Dróth, Vidák, Horváth P., Hajmási. 0471Lovas Norbert: - Jó mérkőzés volt, az első félidőben úgy érzem, két ajándékgólt adtunk ellenfelünknek, a szünet után egy szerencsés és két nagyon szép góllal vezettünk, a hajrában azonban egyenlíteni tudott a Haladás, így igazságos döntetlen született. Sziffer_AndrasSziffer András: - A hosszú utazás ellenére jól kezdtük a mérkőzést, stabilan játszottunk, vezettünk egészen a félidő végéig két góllal, közben lőttünk kapufát és még voltak helyzeteink is, de egy megpattanó lövéssel a szünet előtt visszajött a mérkőzésbe a hazai csapat. A második félidő rémálom szerűen kezdődött, mert három perc alatt két nagyon is elkerülhető gólt kaptunk, és innentől egy másik mérkőzés kezdődött. Előnye tudatában a Nyírgyulaj veszélyesen kontrázott, mi pedig, hogy megfordítsuk az eredményt mentünk előre becsülettel, ami kétszeri egyenlítéshez volt elegendő. Az utolsó percben mindent egylapra feltéve, hogy megnyerjük a mérkőzést folytattuk az emberfölényes játékunkat, ami majdnem be is jött. Pár másodperccel a lefújás előtt, egy végletekig kijátszott helyzet maradt kihasználatlanul, így meg kellett elégednünk a jól játszó Nyírgyulaj ellen az egy ponttal.