Elégedetlen a spanyol edző
2018.12.01 | 11:30
Elégedetlen a spanyol edző Az MVFC Nyírgyulaj elleni meccse mindig presztízs csata is, hiszen mindkét együttesnél szerepel olyan játékos, akik a másik oldalon is megfordult. A Nyírgyulajban egész sor olyan futsalost találunk, akik korábban az MVFC-ben játszottak. Ezt a találkozót a 14. fordulóból hozták előre. 98eb7107-bbc8-4943-9d53-b339e56ac6b0Az MVFC kezdte jobban a meccset, hiszen egy távoli, kissé váratlan lövés után Javi Sanchez szerezte meg a vezetést a Mezei-Villnek a második percben. Siska válaszolhatott volna nem sokkal később, ám lövése kevéssel szállt el a kapufa mellett, s volt veszélyes próbálkozása még ezen felül is a vendégeknek. Az MVFC birtolokta többet a labdát és voltak szép támadásaik, s hamarosan jött a második gól is, Harmati talált be közelről egy szöglet után. Egy perccel később ugyanő bombázott ballal a léc alá, szintén egy szép támadást befejezve. A félidő közepén egy szintén kissé váratlan lövés után, egy hazai védőn megpattanva jutott a kapuba Kántor kísérlete. A szünet után még szorosabbá vált a találkozó. Siska gólja azt jelentette, hogy már csak egy találattal vezetett a Berettyújfalu, a korán megszerzett tetemes előny erősen megfogyatkozott. Mezőnyjátékkal teltek a percek, hatalmas helyzetek nem alakultak ki egyik fél előtt sem. A Mezei-Villnek azonban végül mégiscsak sikerült növelnie az előnyt, hiszen egy szögletet követően Szabó Péter maradt üresen a hatoson belül, s ezt ki is használta a hazai játékos. Az MVFC ezzel megszerezte a három pontot, a jó start után a folytatás már nem volt olyan gördülékeny. A Mezei-Vill a bajnokság kezdetén nagyobb gólarányú győzelmekkel menetelt, az utóbbi időben is nyer a csapat, ám már szorosabbak a meccsek, de továbbra is a tabella élén állnak. A Nyírgyulaj továbbra is a tabella alsó régiójában található, s legközelebb a Dunaferr ellen sem lesz könnyű dolguk. Futsal NB I., 14. forduló MVFC BERETTYÓÚJFALU-NYÍRGYULAJ 4-2 (3-1) 2018. november 29., csütörtök, 18:30 Berettyóújfalu, Pálfi István Rendezvénycsarnok MVFC: Tihanyi - Javi Sanchez, Nagy I., Rábl, Szabó P. Cserék: László, Daróczi, Gál, Amílcar, Harmati, Nagy D., Takács Vezetőedző: Sergio Mullor Cabrera Nyírgyulaj: Opre - Klushyn, Vass, Sánta, Siska Cserék: Dobó, Sárga, Szabó Á., Orosz, Nagy B., Kántor, Gömze, Pazonyi, Tóth Vezetőedző: Lovas Norbert Gólszerzők: Harmati 2, Javi Sanchez, Szabó P. illetve Kántor, Siska Sárga lap: Rábl, Siska 43232189_341603509739265_4559871636047659008_nLovas Norbert: - Jó meccset sikerült játszani a Mezei- Vill ellen. Sajnos nagyon tompán, dekoncentráltan kezdtük a mérkőzést, de a 10.perctől egészen a lefújás pillanatáig jól játszva, sok helyzetet kidolgozva felvettük a versenyt a hazai csapattal!  Erre és a hétfői teljesítményünkre lehet a jövőben építkezni! 19551001_10155276524365993_874541725_n-640x360Sergio Mullor Cabrera: - Nem vagyok boldog a mérkőzés miatt, hiszen hiába a remek első tíz perc, ahol már 3-0-ra vezettünk, ha utána belealszunk a meccsbe. Elnézést kell kérnünk a szurkolóktól a maradék 30 perc miatt, mert ha ma én egy MVFC drukker vagyok, hazamentem volna tv-t nézni. Ha úgy játszunk máskor is, ahogy ma, akkor sok problémánk lesz a céljaink elérésében.