Aramis SE: Sikur - Németh P., Frank P., Frank T., Roni
Cserék: Birinyi, Gorjánácz, Takács, Tóth Sz., Szimcsák, Bálint, Sámson, Korozmán, Soós
Vezetõedzõ: Frank Tamás

Dunakeszi: Tóth Gy. - Tony, Csopaki, Kovács, Jordi
Cserék: Hegedûs, Horváth N., Varga, Hosszú, Fekete, Kun, Fehér, Horváth Sz.
Vezetõedzõ: Fehér Zsolt

Gólszerzõk: Frank T. (22"), Frank P. (32"), Németh P. (40") ill. Horváth N. (5")

Sárga lap: Tóth Sz. (5"), Németh P. (11"), Roni (21") ill. Fekete (8"), Horváth N. (38")

Hétfõ este rendezték az elsõ negyeddöntõ második felvonását, ahol a budaörsiek gyõzelmi kényszerrel léptek pályára, hiszen amennyiben veszítenek, számukra véget ér a bajnokság. A találkozó nagyban hasonlított az elsõhöz, legalábbis ami a forgatókönyvet illeti.
Az egész mérkõzés kiegyenlített játékot hozott. Mind a két oldalon remekül megszervezték a védekezést, így nem csoda, hogy nem sok gólt láthatott a szép számú publikum. Az elsõ játékrészben mindössze egyszer zörrent a háló, Horváth Norbertnek köszönhetõen, így ezen a meccsen is a vendégek voltak elõnyben a játékrész végén. Ekkor a már a Kinizsi a mestere nélkül küzdött, hiszen Fehér Zsoltot a találkozó 9. percében elküldték a kispadtól.
Fordulás után az elsõ meccsen is eredményes Frank Tamás egalizált, így kezdõdhetett minden elölrõl. A folytatásban mind a két félnek lehetõsége volt megszerezni a vezetést, de ez a hazaiaknak jött össze a félidõ közepén. Ezúttal Frank Péter köszönt be, így náluk volt az elõny a hajrára. A Kinizsi a hátrány tudatában vészkapus játékkal próbálkozott, de a kétélû fegyver ezúttal visszafelé sült el, és Németh Péter talált az üres kapuba, magabiztossá téve a gyõzelmet.
Ezzel a sikerrel az Aramis kiegyenlítette a párharcot, és a döntés péntekre marad, ahol már az utolsó találkozóra kerül sor, ami után nem lesz lehetõség a javításra.

Fehér Zsolt: - Teljesen megérdemelten nyert az Aramis a 2. találkozón, hisz jobban akarták a gyõzelmet ezen az estén, mint mi! Az elsõ félidõben, ha jobban koncentrálunk a helyzeteinknél, nagyobb arányban is vezethetünk volna! Péntekre maradt a döntés, ahol egy nagyon kiélezett mérkõzésre lehet számítani. 50-50%, hogy ki jut be a 4 közé! Egy biztos, a hazai pálya elõnye most nagyon sokat számíthat számunkra!

Frank Tamás: - Sajnos nem jó elõjelekkel készültünk a mérkõzésre, hiszen több játékosom is sérüléssel, illetve betegséggel vállalta a játékot! Ennek ellenére a feszült hangulatú mérkõzésen, véleményem szerint megérdemelten nyertünk! A harmadik mérkõzés biztos nagy csatát hoz majd minden téren, a hazai pálya a Dunakeszi mellett szól, de igyekszünk felnõni a feladathoz! Egy jó futsal meccset várok, egyenlõ feltételekkel!