Egy győzelem, Egy döntetlen és egy vereség
2016.09.02 | 22:54
Egy győzelem, Egy döntetlen és egy vereség Lejátszotta az utolsó három mérkőzését is az U18-as válogatottunk a zadari Futsal Week tornán. Magyarország U18 - FC Kemi 3-4 (0-3) A második mérkőzésen az első félidőben minden lehetséges hibát elkövettünk egyénileg amit lehetett, ennek volt eredménye az hogy mínusz 3 góllal mentünk a szünetben az öltözőbe. A második félidőben bizonyítottak a srácok, hogy tudnak is, és akarnak is tenni a címeres mezért! Sajnos így sem sikerült a fordítás.-nyilatkozta Fehér Zsolt. Magyarország – Kijevo 2-2 (2-0) Zadar, Vezette: Zdenko Bakaric, Josip Viduka Magyarország: Sándor Máté, Jándék Csaba, Szabó Tibor, Varjú Mátyás, Papp Bence, Nagy Tibor, Nehéz Krisztián, Tama Ádám, Sipos Gregő, Horváth Benedek, Pethő Bence, Nagy Dávid, Klcso Gábor, Víz Fülöp Edző: Fehér Zsolt Kijevo: Juresic, Hercigonja, Gagulic, Milanovic, Franjkic, Knezevic, Veverec, Sucur Góllövő: Pethő Bence 11’, Klcso Gábor 18’ illetve Gagulic 22’, Milanovic 36’ Fehér Zsolt:  - 2:2 lett ma az eredmény, de ma játszottunk a legjobban az eddigiekhez képest! Sajnos a végére fizikálisan elfáradtunk, így az ellenfél kihasználta a védekezési hibánkat! A csoportmérkőzések után rájátszásként megmérkőztek a harmadik helyért is, amelyen fölényes győzelmet arattunk. Magyarország - Star Selection 8-1 Fehér Zsolt: - Az elmúlt mérkőzésekhez képest messze ma játszottunk a legjobban,úgy néz ki ennyi mérkőzés kellett, hogy a srácok lementsék, mit is kérünk tőlük taktikailag! Örülök a nagyarányú győzelemnek! A torna legjobb ötösébe Sipos Gergőt és Horváth Benedeket is beválasztották a szakemberek. [gallery ids="63786,63787,63790,63793,63794,63797"]

2024.03.27 | 20:40
2024.03.22 | 11:00

2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00
2024.03.16 | 08:15
2024.03.15 | 07:45
2024.03.10 | 09:30
2024.03.07 | 12:15