Edzői diadal a Sporik felett
2015.03.02 | 13:46
Edzői diadal a Sporik felett Futsal Edzők – Játékvezetők 8-5 (4-2) Mérkőzés felügyelők: Puskás Gabriella, Bozóné Rosta Eszter Edzők: Sajben Marcell – Sito Riviera, Marcos Angulo, Frank Tamás, Machalek Attila, Cserék: Ferenczi Anna, Cserenkó Szabolcs, Madarász János Edző: Pintér Róbert Sporik: Takács István - Gál Péter, Zimonyi Péter, Rábel Alfréd, Kovács Gábor Cserék: Czene-Joó Ádám - Tihanyi Norbert, Kaszala Mihály, Halasi Zoltán, Faragó Miklós, Tamási Péter, Szűcs László Nyekita Dezső, Kormányos Gábor A vasárnapi két finálé előtt érdekes gálameccset rendeztek a Kész csarnokban. A honi futsal bajnokság játékvezetői csaptak össze a futsal edzőkkel. Már a bemelegítés is érdekes volt, hiszen a mesterek a taktika megbeszélésével hangolódtak, míg a sporik egységes bemelegítéssel jelezték, komoly terveik vannak. A csapatok a kezdő sípszó előtt úgy döntöttek, hogy a közös csapatkép a mérkőzés előtt legyen, biztos, ami biztos alapon, ki tudja, mit hoz a  kétszer 20 perc. A játékvezetők már a kezdéskor tesztelték ellenfelüket - hogy ismerik e a szabályokat - mert 5 mezőnyjátékossal próbálkoztak, de a trükk nem jött be. Pintér Robi, a mesterek mestere, úgy dönt, hogy csak „szövikapikat” jelöl a kezdőbe, hátha ez meghozza a sikert, de meglepetésre nem jött be a taktika, mert a játékvezetők szereztek vezetést. Sokáig úgy tűnt meglepetés születhet, de aztán belejöttek a mesterek, Frank Tomi és Madi vezérletével elhúztak 4-1-re. Időt is kértek a sípmesterek. MAC_2601 Ekkor Horti Gabi megragadta a mikrofont és az alkalmat, hogy kihallgassa az edzőket, de Angulo kapitány megragadta a lehetőséget és a nagyközönség segítségével elénekelték Robi bának születésnapja alkalmával a „heppibörzdéjtújút”. A rövidke pauza jót tett a Kovács FIFA Gábor vezette sporiknak, hiszen a félidő előtt szépítettek. A Szeged mestere, Cserenkó Szabi nehezen viselte a bekapott gólt és reklamált Puskás játékvezető kisasszonynál, és büntetésül 5 db négy ütemű fekvőtámaszt kellett nyomnia, amivel odalett minden ereje, így jól jött a szünet. Jöhetett a jól megérdemelt pihenő, de hála Madarász celeb Janinak nem kellett unatkozni a szünetben sem. Fenn maradt a pályán az érkező táncos lányokkal, és rögtönzött tánc bemutatójával lázba hozta a publikumot. Be kell vallani, nagyon tisztelte a ritmust, egyszer sem lépett rá. MAC_2624 A második félidőben bekezdtek a fehérmezesek, de a trénerek gyorsan rúgtak két gólt, mielőtt túlságosan belelkesedett volna ellenfelük, és elkezdett volna bizakodni a fordításban. A Nyekita Dezső vezette alakulat nem adta fel, és a bekapott gólok, és Machalek által kiosztott kötények sem szegték kedvüket és nem is hiába küzdöttek nagyon, egy szépségdíjas találattal szépítettek. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy ekkor az edzők eggyel kevesebben voltak, mert Madarász épp Selfiezgetett a pálya mögött, nehéz helyzetbe hozva csapatát. Pintér mester azonnal le is kapta. MAC_2641 Ekkor sokan azt gondolták, hogy büntetésből, de csak ekkor jött a váratlan húzás. Madi vészkapusként tért vissza, hogy megmutathassa, nem csak a tánchoz, de a vészkapuskodáshoz is nagyon ért. És valóban így történt, ugyan úgy sikerült, mint a félidei műsor, a végeredmény két bekapott gól. Már-már a lelátón sokan arra kezdtek gyanakodni gála meccs lévén döntetlenre alakul az eredmény, de Marcos Angulo a végén megadta a kegyelemdöfést. Összességében egy remek hangulatú találkozót játszottak a csapatok, ahol csak a rutin döntött az edzők javára, de persze azért kiderült, ki miért melyik oldalt képviseli… Mind a két félnél remek teljesítményeket láthattunk, nem lepődnénk meg ha Sito mester EB felkészülési keretéhez újabb nevek kerülnének a noteszba. Pintér Róbert: - Köszönöm a csapatnak ezt remek születésnapi ajándékot. Mindenki odatette magát, olyan kiváló teljesítményt nyújtottunk, hogy akár a kupadöntőt is játszhattuk volna. Madarász Coelho János bölcs gondolatai: - Nagyon elfáradtam, a félidei tánccal kicsit túlvállaltam magam. A mai meccsen a játékvezetők megmutatták, hogy úgy fociznak, ahogy meccset vezetnek, gyengén. :) A viccet félre téve, nagyon köszönjük a lehetőséget, reméljük, jövőre játszhatunk egy visszavágót, és addig nem kell ennek a sikernek a levét innunk. :)  DSC_5409 DSC_5410 (1)

2024.04.25 | 13:11
2024.04.22 | 14:47

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00