EB selejtező, 2. játéknap
2015.03.20 | 09:19
EB selejtező, 2. játéknap Hatalmas meglepetéssel indult a második játéknap. A portugálok a kazah válogatottal találkoztak, és hiába vezettek szünetben 1-0-ra, térfélcsere után fordítottak a kazahok, és meglepetésre nyertek. Ricardinhoék szombaton a románok ellen az életben maradásért küzdenek. Amennyiben kikapnak, nem juthatnak ki az EB-re, míg döntetlen esetén izgulniuk kell a többi eredményt illetően, mint legjobb csoport harmadik. Az Olaszok is megszenvedtek a beloruszok ellen, csak minimális, egy gólos győzelmet tudtak aratni. A többi helyen nagyjából érvényesült a papírforma. Marcus Angulo csapata, Szlovákia hozta a kötelezőt, így már továbbjutott. A kérdés, hogy a horvátok ellen ki tudják e harcolni az egyenes ági EB részvételt vagy pótselejtezőre kényszerülnek. Az előző EB-nek házigazdája, Belgium kiesett, már nem juthat tovább a csoportból az utolsó mérkőzéstől függetlenül. Ugyan erre a sorsra jutott az előző EB-n még résztvevő hollandok is, akik a bosnyákok után az oroszoktól is kikaptak. Kazahsztán - Portugália 3-1 Belgium - Ukrajna 2-9 Fehéroroszország - Olaszország 1-2 Románia - Törökország 4-1 Törökország - Szlovákia 1-5 Bosznia-Hercegovina - Lettország 7-3 Norvégia - Csehország 0-4 Azerbajdzsán - Dánia 11-2 Lengyelország - Finnország 2-3 Hollandia - Oroszország 0-3 Horvátország - Örményország 8-0 Szlovénia - Franciaország 11-2 2015-02-08

2024.04.22 | 14:47
2024.04.21 | 09:07

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00