Dróth Zoli a Kairat Almatyban folytatja
2016.01.06 | 21:23
Dróth Zoli a Kairat Almatyban folytatja Ma este Győrben a Magvassy csarnokban játszotta első mérkőzését az ETO a Nyírgyulaj ellen. Ám a mérkőzésnek nem ez adott jelentőséget, hanem az, hogy Dróth Zoltán utolsó mérkőzését játszotta hazai közönség előtt, mert az EB győztes leigazolta a magyar futsal VIP játékosát. Zolival készült interjúnkat holnap olvashatják a futsal rajongók. Az első félidőben alaposan meglepte a Nyírgyulaj játéka az ETO-t, bár ez inkább a hazai csapat könnyed védekezésének volt köszönhető, vagy talán annak, hogy egy kicsit nehezebben lendültek játékba az ünnepek után az intenzívebb edzéseket követően. A Nyírgyulaj jól tartotta magát, kétszer is egyenlített, ezután azonban már nem találta az ellenszert az ETO ellen, a kétgólos győri előnnyel fordultak a csapatok. A második 20 percre alaposan belekezdtek a hazaiak, akik szinte percek alatt négy gólt szereztek és védekezésük is a megszokott sebességen kezdett üzemelni. Végül az ETO 10:4-re nyert a második félidőben, köszönhetően a lehengerlő dinamikus támadójátékuknak. Azonban a Nyírgyulajt is dicséret illeti, főleg az első félidőben tanúsított koncentráltságuknak köszönhetően. Férfi Futsal Magyar Kupa 3. ford RÁBA ETO-NYÍRGYULAJ KSE 10:4 (5:3) ETO: Tóth Gy. – Lódi T., Amrani, Harnisch Á., Dróth Z. Csere: Juanra, Alex, T. Drahovsky, M. Seidler, Sáhó K., Jakatics B., Matkovics G., Alasztics M. Vezetőedző: Jordi Illa Solé Nyírgyulaj: Végső Zs. – Angyalos A., Siska G., Kovács I., Lovas N. Csere: Kriston D., Berecz Zs., Varga D:, Czerula Zs., Nagy T., Baksa Cs. Vezetőedző: Lovas Norbert Gólszerzők: Harnisch Á. (2), Juanra (8), Alex (13, 27), M. Seidler (17, 21, 24), Dróth Z. (20), Drahovsky (24), Lódi T. (40), illetve Kovács I. (2, 19, 36), Varga D. (10) A cikk az eto.hu tudósítása alapján készült.

2024.04.26 | 12:24
2024.04.25 | 13:11

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00