Déli Futsal – Nyírgyulaj KSE 1–2
2015.12.19 | 19:47
Déli Futsal – Nyírgyulaj KSE 1–2 Egyszer a Nyírgyulajnak is lehet jó napja – tudósít a mérkőzésről a www.szon.hu. A futsal élvonalban szereplő szabolcsi legénység megcselekedte, amit kellett: negyedik idegenbeli győzelmét aratta – ezúttal a péntek éjszakába nyúlt összecsapáson, a Déli Futsal otthonában. Mindemellett végre a riválisok eredményei is a kezükre játszottak, a Göcsej Zalaegerszeg, miként az Aramis egyaránt zakózott. Mindez, persze semmit nem ért volna, ha a Lovas-csapat bakizik az esztendő utolsó bajnoki mérkőzésén. Noha első félidő után még melegnek tűnt a pite, a szünet után Kovács István duplájával fordított a Gyulaj, amely a jelek szerint vendégként képes igazán nagyot alakítani. Most már tényleg csak az első hazai siker hiányzik, ebben az esetben valós esélye lesz befurakodni a legjobb hat közé, ami felsőházi rájátszást ér. – Az első félidő teljesen olyan volt, mint amikor otthon játszottunk a Délivel. Mindent kihagytunk, az ellenfél jószerivel egyszer rúgott kapura és vezetést szerzett. A szünet után az igazi Nyírgyulaj jött ki a pályára, a végig jól játszó Kovács István két góljával sikerült nyerni, de legyünk igazságosak, Pallai Gábor bravúrjaira is szükség volt – ecsetelte a történteket Lovas Norbert, a Nyírgyulaj játékos-edzője. Futsal: NB I, 12. forduló Déli Futsal–Nyírgyulaj KSE 1–2 (1–0) Elektromos csarnok, 100 néző, v.: Czene-Joó Á., Baghy Cs. Déli Futsal: Kovács Á – Faragó L, Takács M, Apatini M, Szente T Cserék: Gál J, Dobos D, Horváth B, Bita M, Jándék Cs, Farkas D, Lak I Edző: Csernai Gábor Nyírgyulaj: Pallai G. – Varga D., Angyalos A., Berecz Zs., Kovács I. Csere: Kriston D. , Lovas N., Czerula Zs., Tóth B., Polényi T., Végső Zs., Nagy B., Baksa Cs. Játékos-edző: Lovas Norbert. Gól: Horváth B., illetve Kovács I. 2