Csekély ellenállást tanúsított az Aramis a Hali ellen
2018.11.14 | 16:28
Csekély ellenállást tanúsított az Aramis a Hali ellen Az egy héttel ezelőtti kisiklást sikerült maximálisan feledtetnie a Kútház Haladás VSE futsal csapatának. A Veszprém ellen elveszített veretlenséget követően Budaörsön lépett pályára a zöld-fehér együttes. Ezúttal pedig nemcsak a labdabirtoklásban és a helyzetek számában, hanem gólok tekintetében is felülmúlta ellenfelét a Hali. a43cf9b1-a153-4e4c-b6d0-3f5cbbfd099eA tapogatózó játékot követően magához ragadta a kezdeményezést a vasi együttes. Tetszetős támadásokat vezettek és jelezték, hogy nem adják alább a három bajnoki pontnál. A vezető gólig nyolc percet kellett várni – ekkor Dróth villant és lőtt a kapuba. Aztán alig két perc alatt újabb két találatot szerzett a Haladás. Ráadásul a hazaiak kapusa, Vámosi a kiállítás sorsára jutott, ezzel tovább nőtt a szakadék a két együttes között. A szünet után sem változott sokat a játék képe. Az Aramis nem tudott mihez kezdeni a szombathelyiek agresszív és gyors támadásaival. Hajmási góljára egy ellenakciót követően Juhász még válaszolt, de Simic és a mérkőzés hőse, Dróth is betalált, ezzel beállítva a 6-1-es végeredményt. Ezúttal nemcsak mezőnyben, hanem a helyzetek kihasználásában is kimagaslót nyújtott a Hali, amely megérdemelten nyert. Aramis SE – Kútház Haladás VSE 1-6 (0-3) Aramis: Vámosi - Sámson, Büki, Boznánszky, Gál Csere: Soós, Cseszneki, Kulcsár, Égető, Frankovszky, Gencler, Frank, Fekete O, Juhász Edző: Frank Tamás Haladás: Sásdi – Michel Melo, Simic, Dróth, Vas, Csere: Matyi, Gyimesi, Hajmási, Horváth P., Sipos, Leo Mendes, Péter. Vezetőedző: Sziffer András Gólszerző: Juhász illetve Dróth 3, Simic 2, Hajmási. Kiállítva: Vámosi (Aramis)