Sülye Attila (Fáklya): - A két gyengén játszó csapat közül, a gyõzelmet jobban akaró szegediek kerültek ki gyõztesen.

Hegyvidéki Sasok

2-4 (0-0)

Bau Regia

Beszédes Sándor (Bau-Regia): - Gyalázatos teljesítmény volt ez a meccs a Bau Regia játékosai részérõl, amely nem múlhat el következmények nélkül. Gratulálok a hazai csapat harcias játékáért.

Villár-Pi Bonyhád

7-10 (4-4)

Somafone KHTK

A Somafone-KHTK NB-II-es futsal csapata nem a legjobb elõjelekkel indult a Villár-Pi Bonyhád csapatához a hétfõ esti, elsõ tavaszi idegenbeli összecsapására. Sérülések és egyéb gondok miatt, csak a keret fele tudott elutazni az otthonában nem könnyen legyõzhetõ ellenfélhez.
A mérkõzés túlnyomó részében a bonyhádiak vezettek, de a végén a félegyházi focisták, kiváló egyéni és csapatmunkájukkal a maguk javára fordították az eredményt és három, nagyon fontos ponttal térhettek haza, megerõsítve a tabellán elfoglalt elõkelõ helyüket.

DTE Royal FC

3-7 (3-2)

Beher Futsal Klub

Cserenkó Szabolcs (Beher): - 20:00 órára volt kiírva a mérkõzés, de furcsa mód 20:20-kor még csak az idõmérõ spori volt a csarnokban. Az elején álmosan kezdtünk, de azért sikerült megszerezni a vezetést, amit az ellenfelünk kiegyenlített, majd a félidõ derekára a vezetést is átvették. A szünetre viszont már mi mehettünk elõnnyel. A második húsz percben megpróbáltunk zónázni és kontrázni. Ez bejött, így magabiztosan nyertünk.