Brazil napok Gyulán
2017.06.27 | 07:41
Brazil napok Gyulán Nemzetközi Futsal Tornát rendeztek Gyulán, hiszen Brazíliából érkezett a Nova Futsal Geracao Cerquilho együttese, aki a 3. ligában dobogós lett. Emellett részt vett a kupán a Délvidéki Futsal válogatott és Hajdúböszörményi Te, aki vegyes (NBI-NBII-es játékosok) csapattal érkezett Gyulára. A színvonalas mérkőzésekre népes publikum látogatott ki, rengeteg szép gól és tipikus futsalos támadások jellemezték a napot. A 2x15 perces körmérkőzéseken veretlenül zárták a Gyulai Amazonok, a második helyen a Délvidéki csapat, míg a harmadik helyen a Hajdúböszörményi együttes végzett. A rendkívül lelkes és mosolygós brazil lányok hihetetlen hangulatot varázsoltak a csarnokba, tánccal, énekléssel ütötték el a szabadidejüket a mérkőzések között, annak ellenére, hogy az utolsó helyen végeztek. Minden csapatból kapott egy-egy játékos különdíjat, aki aznap a legjobban teljesített. Molnár ZoltánnéMolnár Zoltánné Irénke: - Felkértek minket még februárban, hogy érkezik Budapestre egy futsal csapat Brazíliából, és rendezzünk egy tornát június végén. Mivel fogalmunk sem volt, hogy milyen játékerőt képviselnek, így igyekeztünk olyan csapatokat invitálni, aki hozzánk hasonló játékerőt képviselnek. Remek hangulatú volt a rendezvény, színvonalas mérkőzésekkel és gyönyörű gólokkal. A nap végén minden csapatot vendégül láttunk egy ebédre és egy kis ünneplésre, ami elég sokáig elhúzódott, hiszen a brazil lányok fáradhatatlanok, ha táncról, zenéről van szó. Köszönjük minden csapat részvételét, bízunk benne, hogy egy nagyon jó sportbaráti kapcsolatot tudtunk kialakítani minden csapattal! Eredmények: Gyulai Amazonok-Hajdúböszörményi TE 3-1 Délvidék-Nova Geraca 3-1 Hajdúböszörményi TE- Délvidék 1-3 Gyulai Amazonok- Nova Geracao 2-0 Gyulai Amazonok- Délvidék 3-0 Hajdúböszörményi TE – Nova Geracao 4-0 Különdíjak: Gyulai Amazonok: Fülöp Diána Hajdúböszörményi TE: Kota Gabriella Délvidék: Vass Noémi Nova Geracao: Beatris iz Biosil