Botlottak az élen állók, nincs már veretlen csapat nyugaton sem!
2017.10.18 | 12:32
Botlottak az élen állók, nincs már veretlen csapat nyugaton sem! GÖCSEJ SK – ELTE BEAC 5-3 (1-0) Mind a két fél teljese kerettel vágott neki a mérkőzésnek, ahol sokáig fej-fej mellett haladtak a csapatok. A találkozó egészen a hajráig nyílt volt, hiszen csak egy gól volt a Göcsej előnye, de ekkor 3 találattal eldöntötték a 3 pontot. Az egyetemistáknak a végén csak a szépítésre futotta.

REAC SPORTISKOLA – TFSE SZERTASPORT.HU 6-6 (2-2) Tovább tart a TFSE mélyrepülése. Az egyetemisták hamar hátrányba kerültek, de a félidő közepére fordítottak. De a folytatásban a REAC percei következtek. Zsinórban 4 gólt szereztek, így a második félidő derekán három gól volt az előnyük, de Csopakiék nem adták fel és próbáltak zárkózni. Az utolsó percekben úgy tűnt, hogy a hazaiak otthon tartják a 3 pontot, mivel két góllal vezettek, de a TF utolsó nagy rohamok közepette vészkapus játék után megmentette az egyik pontot, ami nem sokat ér, de legalább nem kaptak ki. A REAC ezzel a két pont veszteséggel három helyet is visszacsúszott a tabellán.   Screenshot-2017-10-18 Futsal Hungary Futsal Magyarország(1)   SZIGETSZENTMIKLÓS ARTIFEX – BME-BT FC 3-7 (0-2) A forduló rangadójának indult az összecsapás, és szoros csatára lehetett számítani, de ezúttal sokkal jobb volt a BME, ami leginkább a helyzetkihasználásban mutatkozott meg. A vendégek szünetre két gólos előnyre tettek szert, amit a fordulás után rögtön megdupláztak, így 0-4 volt az eredményjelzőn. A tetemes előny fényében eldőlni látszott a találkozó, de a miklósiak küzdöttek becsülettel, de csak kozmetikázni tudtak az eredményen. A hazaik veretlensége odalett, ráadásul ellenfelük megelőzte őket a tabellán, így már a BME nevével kezdődik az NBII nyugati csoportja, mivel az Airnergy is kikapott.     5 STARS – ÉRDI VSE – AIRNERGY FC 5-3 (1-1) A vendégek voltak a találkozó esélyesei, hiszen az elmúlt öt meccsüket egyaránt megnyerték, és csak rosszabb gólkülönbségükkel szorultak le az első helyről. Az érdiek ezzel nem nagyon foglalkoztak, és Tóth Zsombor mesterhármasának is köszönhetően meglepték az Airnergyt. A második félidő közepéig döntetlenre állt az összecsapás, de ekkor három gyors góllal eldöntötték a hazaiak a találkozót, hiszen a fővárosiaknak csak egy válasza volt. Az Airnergy remek szezonkezdés után elszenvedte első vereségét. Az Érd győzelmével megerősítette ötödik helyét.   UTE – ROMHÁNY SE 6-1 (2-1) A hazaiak nem hibáztak és hozták a kötelezőt magabiztosan a sereghajtó ellen, többek közt Fischer 4 góljának köszönhetően, aki már második a góllövőlistán 15 találattal. A Romhány egyre nagyobb bajban van, igaz annyira nem reménytelen a helyzetük, hiszen az ELTE és a PAFC is csak egy pontot gyűjtött hozzájuk hasonlóan. A lila-fehérek újabb sikerükkel már a negyedik helyen állnak a tabellán, amire kevesen számítottak előzetesen.   PAFC-MITRE - PTE-PEAC DIGISTAR Futsal 5-5 (3-0) Már 3-0-ra is vezettek a hazaiak, és úgy tűnt megszerzik első győzelmüket. Hiába volt azonban Déri és Szécsi gólerős játéka, a Pécs fordítani tudott, és bizony a végén futni kellett az egy pontért a csabaiaknak.