Berettyói vélemények az első mérkőzésről
2008.05.21 | 00:00

A bajnoki döntõ elsõ összecsapását megnyerte a Mezei-Vill, így 1-0 arányban vezet az egyik fél három gyõztes mérkõzéséig tartó párharcban. A nagy meccs után az MVFC játékosai a következõképpen értékeltek.

Pallai Gábor:
Jól kezdtük a mérkõzést, de a második félidõre nagyon elfáradtunk, és az akaraterõnknek köszönhetjük a gyõzelmet!

Sáfár Tony:
Jó mérkõzés volt, amelyen a magam teljesítményét nem tartottam kiemelkedõnek, de az a lényeg, hogy nyertünk!

Moga Lóránt:
Egy jó színvonalú mérkõzésen szerencsére sikerült megszereznünk az elsõ gyõzelmet a háromból.

Turzó József:
Megnyertük az elsõ csatát, de mi meg akarjuk nyerni a háborút is!

Lovas Norbert:
Eldönthettük volna hamarabb is a mérkõzést, de a második félidõben hibáztunk kétszer, nekem is volt három ziccerem, amit nem sikerült berúgnom. Szerencsére büntetõkkel megint sikerült nyernünk.

Tamás László:
Nagyon nehéz volt a hétfõi mérkõzés, mert sok helyzetet kihagytunk, védekezésben is rontottunk, ami miatt kiegyenlítettek. A végén még voltak lehetõségeink, köztük én is kihagytam a magamét. Idegenben nem lesz rajtunk akkora nyomás, most talán ellenfelünk vállát nyomja majd nagyobb súly.

Kolompár Zsolt:
Nagyon örülök annak, hogy megnyertük az elsõ összecsapást!

Nagy Tamás:
Mi siettettük egy kicsit a játékot, ezért a Csömör irányította javarészt a meccset. Nekünk több helyzetünk volt, amiket sajnos nem tudtunk gólra váltani, nehézzé tettük magunk számára a mérkõzést.
Hálistennek a büntetõkkel tudtunk nyerni.

Gál István:
Nagyon jó mérkõzés volt, rengeteg helyzettel mindkét oldalon. Örülök, hogy mi jöttünk ki gyõztesen belõle. Elfáradtunk eléggé, mert nagyon kemény összecsapás volt. Szerencsére a végén be tudtuk húzni hatméteresekkel.

Trencsényi János:
Felemás meccs volt. Az elsõ félidõben sikerült meglepni õket, kétgólos elõnyhöz jutottunk. A második félidõben õk jöttek, és sikerült egyenlíteniük. A kiállításnál nyerni kellett volna, de nem úgy alakult a meccs. Így sem bánom azonban, hogy büntetõkkel hoztuk a találkozót.
Az a lényeg, hogy az elsõ siker megvan, ami nagyon nagy lökést ad majd az idegenbeli mérkõzésre.