Bemutatkoztak a brazilok és az olaszok is
2016.09.12 | 09:09
Bemutatkoztak a brazilok és az olaszok is A második napon is négy mérkőzéssel folytatódtak a csoportküzdelmek a kolumbiai világbajnokságon. Az első találkozón a 24-es mezőny talán két leggyengébb tagja, Ausztrália és Mozambik csapott össze, és az auszik győztek 3-2-re. A találkozót a felejthető jelzővel illethetnénk, és joggal ötlik fel bennünk, hogy talán nekünk magyaroknak jobban ott lenne a helyünk.

1

A második összecsapást óriási meglepetésre az újonc Vietnam nyerte Guatemala ellen 4-2 arányban. A találkozó érdekessége volt, hogy mindkét csapatot spanyol edző irányította.

2832374_large-lnd

Sorrendben a harmadik mérkőzést Brazília játszotta Ukrajna ellen. A brazilok magabiztosan nyertek 3-1 arányban. A találkozó érdekessége volt, hogy a brazilok sztárja, Falcao - aki az ötödik VB döntőn vesz részt - 201. válogatott mérkőzésén meglőtte a 339. gólját a Selecaoban.

2832273_large-lnd

A nap utolsó mérkőzésén Olaszország 4-2-re győzte le Paraguay válogatottját. Hiába vezettek a dél-amerikaiak a szünetben még 2-1-re, az olaszok 8 perc alatt három gólt lőttek, főleg átlövésből, és ezzel megfordították a mérkőzést a maguk javára. A mérkőzésen gyengén teljesítettek a játékvezetők (Kuba, Costa Rica, Salvador), miközben a világ egyik játékvezetője, a magyar Kovács Gábor nem került bele a VB keretébe.