2008.02.11 | 00:00
Bau Regia győzelem a rangadón Futsal NB II 17. forduló

Bau Regia - Kecskeméti TE-Cucu FC 7-2 (3-2)

Beszédes Sándor
(Bau-Regia): - Nagyon kemény, de sportszerû mérkõzésen, nagyon magas technikai és taktikai színvonalat produkált mindkét csapat. Úgy érzem megérdemelten nyertünk, A nagy gólkülönbség megtévesztõ lehet, sokkal jobb volt az ellenfelünk, mint azt az eredmény mutatja. Gratulálok mind a két csapat játékosainak, mert ilyen mérkõzés után megérdemlik. Tényleg nagyon jó mérkõzés volt.

DEAC - Fáklya SE 4-0 (4-0)

Czóbel Levente (DEAC): - A Debrecen TV látogatása jó hatással volt csapatunk játékára. Helyenként jól játszva megnyugtató elõnyt szereztünk az elsõ félidõben. A második játékrészre a TV távozásával csapatunk játéka is alaposan visszaesett.

Universitas Szeged - Villár-Pi Bonyhád 15-4 (6-1)

Beher-Futsal Klub - Dupont FC 4-2 (1-1)

Cserenkó Szabolcs (Beher): - Rengeteg helyzetet hagytunk ki már a mérkõzés legelején. Egy szerencsétlen góllal a Dupont szerzett vezetést, ezt a félidõ végéig sikerült kiegyenlítenünk. A szünetben megbeszéltük, hogy még jobban fogunk koncentrálni, mert az utolsó passzok mindig pocsékul sikerültek. A 38. percben még 1-2 volt a meccs állása, de sikerült megfordítani. Nagyon jó és élvezetes mérkõzés volt. Sokat lehet ebbõl tanulni.

Somafone-KHTK - Futsalsa ET FC 10-2 (7-0)

Goldball RFC Csömör II. - Hegyvidéki Sasok 4-4 (2-0)