Balszerencsés UTC-vereség
2014.11.11 | 07:41
Balszerencsés UTC-vereség                                                                                                                         fotok_hirek.asp Bár négygólos hátrányból kiegyenlített az UTC, amely közel állt ahhoz, hogy megszerezze első pontját a bajnokságban, de az utolsó fél percben megszerezte a győzelmet a Haladás. Jól kezdte a mérkőzést az UTC,egy szombathelyi felszabadítás majdnem a vendég kapuban kötött ki, illetve Ondrejó a felső lécet találta telibe. Szoros, küzdelmes meccs volt, ami azonban a nyolcadik perctől kezdve jött, az abszolút nem volt benne addig a levegőben: két perc alatt három gólt is lőtt a Haladás, előbb egy Vasassal szembeni kettő-egyes szituációt lőttek be a vendégek, majd a kidobásnál a Gyurcsányit őrző Puskás elcsúszott, így a szombathelyi könnyedén lőhetett a kapuba, majd egy kapu előtti keresztpasszra a hosszún érkezett Borsi, aki belőtte a harmadik szombathelyi találatot, 0-3 nagyon rövid idő alatt. Éledezett az UTC, Mészáros szépített, majd Hajmási gólja után újra három volt a szombathelyiek előnye. Tetszetősen támadott az UTC, sokadjára sikerült kipasszolniuk a vendégeket, ennek eredményeképpen Balogh szerzett szép gólt. (2-4) Azonban a félidő utolsó gólja a vasiaké volt, Vidákról feledkeztek meg, aki közelről az ötödik vendég találatot szerezte, ezzel hárommal vezetett a félidőben a Haladás. A második félidő elején már néggyel ment a Haladás, Gulyás-Kovács volt eredményes, ezt követően azonban úgy tűnt, mintha a vendégek elhitték volna, hogy ez a meccs már megvan, nem úgy az UTC, amely nagy vehemenciával játszott. Ondrejó egy újabb szépségdíjas gólt szerzett a 29. percben, majd Vasas védéseit követően Balogh megszerezte második találatát, így már csak kettő volt a csapatok között. Sőt! Négy perccel a vége előtt Vasas pazar meglátása után Ondrejó gólja azt jelentette, hogy mindössze eggyel vezetett a Haladás, Brinszky Adrián időt is kért ezt követően. Az egyenlítés az utolsó percben jött össze, bár előtte Vasas a kapufára lőtt, a 40. percben azonban nagyon okosan adogatott az UTC a vendégek kapuja előtt, végül az alapvonalról középre tett labdába úgy ért bele Tóth Attila mellett álló Borsi, hogy róla a saját kapujába került a labda, így kiegyenlített az UTC! Mindössze harminc másodperc volt hátra, a szombathelyiek lehozták a kapusukat, és öt a négy ellen játszottak, majd a passzolgatás végén Öreglaki lövése kijött Vasasról, és a kipattanót Öreglaki 13 másodperccel a vége előtt bekotorta, 6-7, ezzel pedig megnyerte a meccset a Haladás. Roppant közel állt a pontszerzéshez az UTC,ám hiába állt fel négygólos hátrányból, még sem tudta megszerezni első pontjait a futsal NB I-ben, bár szerencséje sem volt, hiszen kétszer is a kapufát találták el Brinszky Adrián tanítványai. Az első félidőben két perc alatt kapott három gól döntőnek bizonyult, így a kilencedik bajnokiját is elvesztette az UTC. Puskásék legközelebb jövő hétfőn 18:15-től a bajnokság listavezetője, a veretlen Győri ETO vendégei lesznek.   UTC Futsal Team - Swietelsky Haladás VSE 6 - 7 (2-5) Szeged, újszegedi sportcsarnok, 50 néző. Vezeti: Flinta Zoltán, Viczián Mátyás (Petrovszki György) UTC: Vasas - Juhász,Puskás, Mészáros, Tóth. Csere: Halász, Béry (kapusok), Ferenczi, Ondrejó, Csonka, Balogh. Vezetőedző: Brinszky Adrián. Haladás: Tyukász - Borsi, Vidák, Horváth, Öreglaki. Csere: Matyi (kapus), Gulyás-Kovács, Hajmási, Kiss, Biró, Farkas, Gyurcsányi. Vezetőedző: Marcos Angulo. Gól:Mészáros (12′), Balogh (14′, 33′), Ondrejó (29′, 36′), Borsi (40′, öngól) ill. Öreglaki (8′, 40′), Gyurcsányi (9′), Borsi (9′), Hajmási (14′), Vidák (16′), Gulyás-Kovács (21′) Brinszky Adrián: "Szép halál,de megint csak papírforma"

2024.04.25 | 13:11
2024.04.22 | 14:47

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00