Az utolsó percig izgulnia kellett a címvédőnek
2017.10.04 | 14:51
A hétvége igazi presztízsmérkőzést hozott a női első osztályban. Ez igaz még akkor is, ha a vendég Szekszárd csökkentett létszámmal tudott elutazni Hajdúböszörménybe. A találkozót végül Pádár klasszisa döntötte el. Hajdúböszörményi TE–Agenta Girls Szekszárdi FC 3–1 (2–0) Hajdúböszörmény. Vezette: Takács I. (Szűcs L., Erdélyi). HTE: Torma – Vígh, Bokor, Tell, Pádár. Csere: Quirikó, Szekér A., Kota, Farkas, Benkő, Szilágyi, Mogyorósi. Játékos-edző: Quirikó Vivien. Szekszárd: Hargas – Ganczer, Megyes, Fábián, Buchmüller. Csere: Deczki, Kágyi, Beke. Edző: Micskó Márk. Góllövők: Pádár (17., 40.), Bokor (5.), illetve Megyes (28.) Quiriko VivienQuirikó Vivien: - Mindkét csapat óvatosan kezdte a mérkőzést, kevés kockázatot vállalva. Az első gólunk után bátrabbak lettünk, az első félidőben inkább a mi akaratunk érvényesült. A második játékrészben mindkét oldalon több helyzet adódott. A csapatot dicséret illeti, mindenki hozzátette a részét a győzelemhez. micsko_kozeliMicskó Márk: - Elég szűkös kerettel indultunk a rangadóra, de így is végig pariban voltunk a bajnokkal. Dicséret illeti a Lányaimat, mert szervezetten és jól játszottak. A hazaiaknak valamivel több helyzetük volt, de nem játszottak fölényben. Megmutattuk, hogy így is van esélyünk ellenük. Az utolsó 10 másodpercben történtekre most mit mondjak? Ha egy mezőnyjátékos kézzel, bravúrral védi a gólba tartó labdát, az mindenhol büntető és kiállítás. Vagy én nem ismerem akkor a szabályokat?! A csarnokba ezt mindenki látta csak éppen a játékvezetők nem, akik amúgy 39 percig jól vezették a mérkőzést. Csak sajnos egy futsal mérkőzés 40 percig tart. Vagy én ezt se tudom jól?! [gallery ids="88567,88568,88570,88572,88574,88575,88578,88581,88584,88587,88590,88593,88594,88595,88596,88599,88602,88605,88608"]