Az Újváros győzelme ezüstérmet ért!
2017.06.07 | 20:00
Az Újváros győzelme ezüstérmet ért! Igazi tétje csak a vendégek számára volt, hiszen ők a második helyért voltak harcban. Ehhez mindenképpen győzelemre volt szükségük, hogy a Mezei veresége esetén megelőzzék őket pontszámban. Aramis SE – Dunaferr DUE Renalpin FC 0-4 (0-1) Dunaújváros, Városi Sportcsarnok Vezette: Kovács Gábor, Tamási Patrik, Kubicsek Máté Aramis SE: Boldizsár – Büki, Bognár, Cseri, Csopaki Csere: Soós, Sámson, Szeghy, Héger, Gál A, Pál P, Sivák, Mányi Edző: Frank Tamás Dunaferr FC: Reveland – Horváth N, Klacsák, Fekete R, Hosszú Csere: Rigó, Németh P, Schrancz, Fridrich, Németh T, Gorjánácz, Varga Cs, Csányi, Józsa Edző: Fehér Zsolt Góllövők: Hosszú 2, Fridrich, Klacsák Piros lap: Fekete R. A találkozó eleje kiegyenlített játékot hozott, egymás hibájából éltek a csapatok, mind a két oldal több kontrát vezethetett, de rendre kimaradtak a lehetőségek, mivel mind a két kapus remekül védett. A gólcsend a 13. percben tört meg. A vendégeknél a fiatal Fridrich egy szemtelen csel után talált be a hazai kapuba, megszerezve a vezetést. A szünetig megvolt a lehetősége az Aramisnak az egyenlítésre, de nem tudtak túljárni Reveland eszén. 18892924_1950776341808798_7217357626949936851_n A szünetben érkezett a hír, hogy az ETO magabiztosan vezet Berettyóújfaluban, így adott volt a képlet, ha nyer a Dunaferr övék a második hely. Ehhez képest a 2. félidő budaörsi helyzettel kezdődött, és csak Reveland bravúrján múlt, hogy nem kaptak gólt. A kihagyott helyzet megbosszulta magát, mert az Újváros két perc alatt kétszer is betalált, és úgy tűnt, eldőlt a mérkőzés. De az Aramis nem adta fel, és rohamozott, és csak a vendégkapusnak volt köszönhető, hogy nem jött vissza a meccsbe a Frank legénység. Reveland válogatott formában védve több nagy védést is bemutatott. A hajrára a vendéglátók megpróbálták a vészkapusjátékot, de rögtön eladták a labdát, amit Hosszú az üres kapuba ívelt, amivel végképp el is dőlt a találkozó. A vendégek kiváló kapusteljesítménnyel, érvényesítették nagyobb rutinjukat, amivel megérdemelten nyerték meg a mérkőzést, és végeztek a bajnokság második helyén. Az Aramis végül negyedikként zárt, ami szép teljesítmény a tavalyi alsóház után. Frank Tamás: - Játékban nem sok különbség volt a két csapat között de a rossz helyzetkihasználásunk miatt teljesen megérdemelten nyert ellenfelünk! Gratulálok nekik az ezüstéremhez! Mindenkinek jó pihenést kívánok! Fehér Zsolt: - Nehéz ilyenkor mit mondani, először is szeretnék gratulálni a csapatnak, hogy a legutóbbi mérkőzésből így fel tudtak állni, illetve tudták azt, hogy a mai mérkőzés fontos, sajnos már nem a mi kezünkben volt a sorsunk, mégis az utolsó pillanatig küzdöttünk, és bíztunk abban, hogy a már bajnokcsapat Győr megszerzi a győzelmet Berettyóújfalun. Ez így történt, gratulálok az egész csapatnak, köszönöm az egész éves munkájukat, és sok sikert kívánok a jövőben minden futsalban dolgozó kollégának, sportvezetőnek. A 2016/17 évi Férfi futsal NB I Felsőházi végeredménye: fg

2024.03.27 | 20:40
2024.03.22 | 11:00

2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00
2024.03.16 | 08:15
2024.03.15 | 07:45
2024.03.10 | 09:30
2024.03.07 | 12:15