Az FK Székelyudvarhely belőtte magát a négyesdöntőbe
2020.02.26 | 16:07
Az FK Székelyudvarhely belőtte magát a négyesdöntőbe Hétfőn késő délután a teremlabdarúgó Román Kupa negyeddöntőjében a Kézdivásárhelyi SE a Futsal Klub Székelyudvarhelyet látta vendégül. A házigazdák a megyei bajnokságban szereplő Székelykeresztúri Egyesülést, a vendégek a másodosztályos Ceahlăul Piatra Neamț együttesét búcsúztatták az előző körben. A találkozót az élvonalban szereplő gárda indította jobban, Kedei lőtte az első gólt. Erre válaszoltak a háromszékiek, a pihenőre FK-előnnyel mentek vissza a felek az öltözőbe (1–2). A második félidő elején is az udvarhelyiek akarata érvényesült, Szécsi 3–1-re módosította az állást. Mindent egy lapra feltéve kitámadott a KSE, négy perc alatt ki is egyenlített (3–3). Rendezte sorait az FK, Tifán duplájával pedig eldöntötte a továbbjutó sorsát, 5–3-ra nyerte a székelyföldi csatát. A lefújást követően a vendégek játékos-edzője, Mánya Szabolcs így értékelt: „Tudtuk, hogy nehéz meccsünk lesz, erre fel is hívtam a fiúk figyelmét. Minden jól alakult 3–1-ig, ekkor kiengedtünk, azt hittük, megvan a győzelem. Döntetlennél tudtunk kapcsolni, most ez bejött”. A negyeddöntők sora kedden zárul, ekkor lesz teljes a négyesdöntő mezőnye. A szakszövetségnél ezt követően lehet pályázni, ki lenne a Final 4 házigazdája. Teremlabdarúgó Román Kupa, negyeddöntő: Kézdivásárhelyi SE–FK Székelyudvarhely 3–5 (1–2). A vendégek gólszerzői: Tifán Nobert 2, Kedei Barna, Mánya Szabolcs és Szécsi Barna. A további eredmények: Galaci United–Csíkszeredai Imperial Wet 1–2 (0–0), Kolozsvári Clujana–Dévai Autobergamo 2–6 (1–4), kedden 18 órától Temesvári Informatica–Dunărea Călărași. Forrás: Szekelyhon.ro

2024.05.05 | 09:30
2024.04.29 | 13:30

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00