Az Astra átvette a vezetést
2018.12.10 | 19:01
Az Astra átvette a vezetést Nehezen, de győzni tudott az Astra a Miskolci Vénusz vendégeként idegenben. Dombó János alakulata tapogatózva kezdte a találkozót, a kiváló kerettel kiálló hazai csapat mindenképp ponto(ka)t szeretett volna szerezni ezen a napon, kijavítva az elmúlt időszak rossz játékát. Gál Tímea a 7. percben szerencsétlenül fejelt a labdába, mely a saját hálójában landolt, így vezetéshez jutott a hazai csapat. Sipos Lilláék az első félidőben még 3 gólt tudtak szerezni Véninger Tünde, Godvár Katalin és Krascsenics Petra által, így megnyugtató vendég előnnyel fordultak a csapatok. A második játékrészben újra villant a miskolciak fiatal és tehetséges támadó kettőse, előbb Tirpák Zsanett majd Molnár Enikő mattolta Farkas Katalin kapuját, egalizálva az eredményt. A mérkőzés vége előtt néhány másodperccel Dominika Dikonová eldöntötte a találkozót, így egygólos vendégsiker született, mellyel az Astra fellépett a tabella első helyére. Miskolci Vénusz- Astra Herbária Kiskunfélegyháza FC 3-4 (1-3) Astra-Herbária Kiskunfélegyháza BULLS: Farkas Katalin - Godvár Katalin, Rozmis Gabriella, Sipos Lilla, Kiss Gabriella, Csere: Dominika Dikonová, Krascsenics Csilla, Krascsenics Petra, Gál Tímea, Véninger Tünde, Szabó Boglárka Miskolci Vénusz: Ádám Anna - Galambvári Gréta, Tirpák Zsanett, Molnár Enikő, Bernáth Csilla Csere: Váradi Cintia, Rondzik Júlia, Visnyánszki Dalma, Miliczki Noémi, Bunda-Tóth Panna Gólszerzők: Tirpák Zsanett, Molnár Enikő, Gál Tímea (öngól) illetve Krascsenics Petra, Dominiká Dikonová, Godvár Katalin, Véninger Tünde Dombó János BDombó János (Astra) : - Győztünk, de ezen a napon ez csak egy sokadrangú dolog...nem tudunk örülni azon a napon, amikor a női futsal családja elveszíti egyik meghatározó alakját Tóth Ferenc személyében, mindnyájunk szívét megtölti a bánat, a szomorúság. Őszinte szívvel gyászoljuk ŐT és gyújtunk gyertyát emlékére!