Az Aramis nem bírta el Roni hiányát
2017.10.03 | 16:35
A veszprémi futsalcsapat 4-2-re nyert az Aramis vendégeként az első osztályú bajnokság nyitó körében.
Hosszú szünet után a futsal NB I-ben is útjára indult a labda, az első fordulóban Budaörsre látogatott a Veszprém. Hazai rohamokkal kezdődött a hétfő esti találkozó, de az első gólt – Tar Tamás révén – a vendégek szerezték a félidő derekánál. Öttel a szünet előtt megduplázta előnyét a Madarász-csapat, ezúttal a gárda egyik újonca, Gregus Richárd volt eredményes.
A szünet után Héger Attila góljával szépített a házigazda, de azonnal jött a válasz a veszprémiek új  új szerzeményétől, Apatini Márktól. Fél óra telt a el a mérkőzésből, amikor megismétlődött az iménti forgatókönyv: Sivák Péter góljára Tatai József replikázott egy percen belül. A hazaiak mindent bevetettek a szépítésért, de több gól már nem esett, a Veszprém értékes győzelemmel kezdte a bajnokságot. Futsal NB I, alapszakasz, 1. forduló: Aramis SE–1. FC Veszprém 2-4 (0-2) Budaörsi Városi Sportcsarnok, Vezette: Kovács G. (Wittner, Ibriksz). Aramis: Hegedűs – Sámson, Póta, Sivák, Boznánszky. Csere: Soós (kapus), Büki, Tóth D., Héger, Frankovszky, Szabó Á., Cseri, Bognár B., Gál. Vezetőedző: Frank Tamás Veszprém: Schmidmajer – Tatai, Püspök, Apatini, Boromisza D. Cserék: Spandler (kapus), Gregus, Fehér, Tar, Kellner, Ruzicska, Bognár P. Vezetőedző: Madarász János. Gólszerzők: Héger (24.), Sivák (31.), ill. Tar (10.), Gregus (16.), Apatini (25.), Tatai (32.). Frank Tamás: - 1111Madarász János: - A pad mellett furcsán éltem meg a mérkőzést, hiszen állandóan váltakozott a két csapat között a dominancia. A csapatomat az ellenfelünk center játékára készítettem fel, és erre nem azt kaptam, amit vártam. A játékosaim viszont remekül reagáltak erre a helyzetre is. Összességében két azonos képességű csapat találkozójából mi jöttünk ki jobban. Gratulálok játékosaimnak a győzelemhez.   forrás: vehírsport.hu -