Az alsóházban sem tud nyerni a Bőny egyelőre!
2017.03.26 | 15:26
Az alsóházban sem tud nyerni a Bőny egyelőre! ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS, 2. FORDULÓ BŐNY-SZAVILL CONSULTING–FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA 2–2 (1–0) Győr, 200 néző. Játékvezetők: Kovács G. (Wittner, Ibriksz) BŐNY: Alasztics – Bogyó, Peczár, Mészáros D., Zobák Cs. Cserék: Szabó R. (k), Balanescu, Balogh I., Babics, Mógor, Nyíregyházky, Tóth F. Vezetőedző: Lódi Tamás FTC: Borsi – Horváth B., Komáromi, Andorka, Safar Cserék: Sikur (k), Birinyi, Lak, Karacs, Kulik, Szabó Zs. Vezetőedző: Csernai Gábor Gólszerzők: Balanescu, Mészáros, ill. Safar, Lak Aki látott már Fradi – Bőny találkozót, annak nem volt meglepő amit látott. Kezdeményező Fradi, és „bunkert” játszó, remekül kontrázó Bőnyt láthatott. A hazaiak a szokásos módon zártan védekeztek és átadták a területet a zöld-fehéreknek, akik próbálkoztak is becsülettel, de nem sok átütőerő volt a támadásaikban, nem úgy mint a hazaiakéban. A vendéglátók előtt több lehetőség is adódott már a mérkőzés elején, így nem volt meglepő, hogy Balenescu góljával megszerezték a vezetést. Az előnynek köszönhetően még jobban játszhatta saját játékát Lódi Tamás együttese. A fővárosiak mentek előre, de nem találtak fogást ellenfelükön, mi több, újabb nagy helyzetei csak a bőnyieknek volt. A vendégek kapusa remekül védett, aki meccsben tartotta csapatát. Bravúrjai nélkül a zöld-fehérek több gólos hátránnyal mentek volna szünetre, de így végül maradt a minimális egygólos hazai előny. CQ8E7843 Vélhetően Csernai mester rendet tett a vendég fejekben, mert egy más szellemű Fradi jött ki a második félidőre, ami helyzetekben is megmutatkozott. Meglepetésre mégis hazai gól született. A jól játszó Bogyó szép szólóját követően Mészárost hozta kihagyhatatlan helyzetbe, aki nem is hibázott volt csapata ellen, megduplázva az előnyt. A Fradi még nagyobb sebességre kapcsolt, és odaszorította kapuja elé ellenfelét, akik nehezen jöttek ki a szorításból, igaz akkor ismét veszélyesek voltak a kontrái. Ahogy telt az idő, a hazaiak láthatóan elkészültek erejükkel és csak a védekezésre koncentráltak. A félidő közepén egy szerencsés Sáfár góllal visszajöttek a Fradi remények, akik tovább erőltették a támadást. Érett az egyenlítés, ami 6 perccel a vége előtt be is következett. A zöldek házi gólkirálya, Lak egalizált közelről. A hátralévő időben mind a két csapat óvatosabb volt, de a zöld-fehérek továbbra is fölényben játszottak. A hajrában mind a két félnek volt lehetősége megszerezni a vezetést, és vélhetően vele együtt a győzelmet, de kimaradtak a helyzetek, így a két ellentétes félidő alapján reálisnak mondható döntetlennel zártak a csapatok, ami igazán senkinek nem jó, max a riválisoknak. A Bőnynek most már égető szüksége lenne egy győzelemre. [gallery ids="79763,79765,79767,79768,79770"]

2024.04.25 | 13:11
2024.04.22 | 14:47

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00