Az Airnergy a II. osztályú U20 bajnoka!
2017.06.18 | 15:35
Az Airnergy a II. osztályú  U20 bajnoka! Nagy izgalmakat hozott a final four, amire Dunakeszin került sor. Az Airnergy és a Gyöngyös párharca hichkocki izgalmakat tartogatott. Hiába játszott jobban a fővárosi alakulat, a Gyöngyös jól tartotta magát, így döntetlen lett a vége, így jöhettek a büntetők, ahol már a kapusok is rúgtak. A végén a Gyöngyös hibázott, Lesti Balázs pedig kihasználta a hibát és bejuttatta az Airnergy FC-et a döntőbe. A másik ágon a házigazdág játszottak a Kecskeméttel, ahol a vendégek kerültek előnybe, de a hazai pályán játszó Kinizsi fordítani tudott, és végül megérdemelten nyerte meg a találkozót. A helyosztók közül a bronzmeccsre került előbb sor, de az összecsapás elég egyoldalúra sikerült. A Kecskemét átgázolt a Gyöngyösön, akiken látszott, hogy az elődöntő és annak kudarca, mindent kivett belőlük. Hamar kiderült, hogy csak a gólarány lesz kérdéses, és végül kietéses Kecskemét győzelem lett a vége. Következett a döntő, ahol várható volt, hogy nagy csata lesz majd a két csapat között a bajnoki címért. A Dunakeszi szeretett volna visszavágni a Középdöntőben elszenvedett vereségért is, az Airnergy FC pedig immáron harmadik éve próbálkozott felérni a dobogó felső fokára. Az első félidőben két szép Dévényi Márton gólra mindkétszer volt válasza a hazai pályán lévő Dunakeszinek. A második félidőben aztán Berki gólját, Szabó értékesített 10 méterese követte. A meccs hajrájában vészkapus játékra kényszerült a Kinizsi, voltak is lehetőségeik, de az eredmény már nem változott, így egy bronz és egy ezüst után az Airnergy FC örülhetett a II. osztály bajnoki címének, míg a Keszi ezüstéremmel zárt. Egy kis ízelítő abból, hogy milyen hangulatban zajlottak Dunakeszin a másodosztályú bajnokság döntőjének mérkőzései. Elődöntők: Airnergy FC – Energia SC Gyöngyös 3 – 3 (büntetőkkel 8 – 7) Scoregoal Kecskeméti FC – Dunakeszi Kinizsi Futsal 2 – 4   Bronzmeccs: Energia SC Gyöngyös - Scoregoal Kecskeméti FC 1 – 15   Döntő: Airnergy FC – Dunakeszi Kinizsi Futsal 4 – 2 [gallery ids="84435,84437,84440,84442,84444"]

2024.04.25 | 13:11
2024.04.22 | 14:47

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00