Aramis győzelem az új csarnokban
2018.11.17 | 18:50
Aramis győzelem az új csarnokban  Az első győzelmét aratta az Aramis a nemrég átadott Aramis Sportcsarnokban. Aramis SE - Nyírgyulaj KSE 5-1 (3-0) Budaörs, Aramis SE Futsal Csarnok Góllövők: Boznánszky 3, Sámson 2, illetve Vass O Kaptunk a klubtól egy rövid beszámolót a mérkőzésről Aramisos szemszögből, amit változtatás nélkül közreadunk. Bemutatómérkőzés előzte meg a nagy csatát, ahol is a Dunakeszi U13-as utánpótlása játszott szoros mérkőzést az Aramis U13-as csapatával. IMG_0296_kB Első hazai győzelmünket arattuk az új Aramis csarnokban, ahol Boza mesterhármasa és Samu duplázása is hozzásegítette a remekül teljesítő fiatalokat is az egységes győzelemhez. Rizikósan mentünk neki a találkozónak, hiszen több rutinos játékosunk nem tudott részt venni a meccsen. Remek iramban kezdtük a mérkőzést, 1 percen belül már 2-0-ra vezettünk. Először Samu a bal oldalról találta el a felső hosszú sarkot és lőtt egy hatalmas bombagólt (1-0), majd őt követte csapatkapitányunk Boza jobb oldali lövése, mely a hosszú kapufáról pattant befelé (2-0). IMG_0316_kB   A 11. percben egy szabadrúgást végezhettünk el, ahol Samu egy lövése némi szerencsével a hálóba pattant (3-0). Ez segített lélektanilag is maroknyi 23-as átlagéletkorú csapatunknak, és mindenki még jobban oda tette magát. Mindkét csapatnak nagy szüksége van pontokra, így még fokozódtak az izgalmak és hajtott a Nyírgyulaj is. Az u20-as és az 1-2 évvel idősebb játékosaink is ragyogó védekezést hajtottak végre a mai bajnokin. Soós Arni is jó hálóőrként dolgozott a hazai kapuban, csak a 31.percben tudtak a vendégek öt a négyes játékukkal a kapunkba találni, kisebb zavarodás után  (3-1). A  36. percben kihasználtuk a vendégek hibázását, amikor is vészkapus játékuk közben egy eladott passz után Boza lőtt üres kapura. (4-1) Két perccel később  újra hasonló helyzetet láthattunk, Boza ismételten nem hibázott (5-1). IMG_0335_kB A mérkőzés java részében a mi akaratunk érvényesült, és bár Fortuna sokáig elkerült bennünket, de ma a mi oldalunkra állt. Frank mester arcátlanul fiatal legénysége bebizonyította, hogy a csapatkapitány és a csapatkapitány helyettes által hátukon vitt csapat így is képes egy fontos győzelmet kiharcolni. Nehéz mérkőzések várnak ránk sorban, rengeteg megmérettetés az bajnokikon és az utánpótlás válogatottban is a csapat nagy részének, de dolgozunk érte és reméljük beérik a munka, az utánpótlás-nevelés.