Aramis bravúr Berettyóújfaluban
2017.04.21 | 08:38
Aramis bravúr Berettyóújfaluban Talán meglepetésnek tűnhet a budaörsiek győzelme a második helyezett Berettyóújfalu otthonában, de mint azt jeleztük a beharangozónkban az Aramis ismeri ehhez a receptet. Az MVFC vereségével elúszni látszik az izgalmas rájátszás lehetősége, és a Rába a szokott módon lépésben nyeri a bajnokságot. A kérdés csak a dobogósok kiléte lehet majd. MVFC-Berettyóújfalu – Aramis SE 1-2 (0-1) Berettyóújfalu, Pálfi István Rendezvénycsarnok Vezette: Zimonyi Péter, Deme Rajmund, Molnár Réka MVFC: László – Magyar Sz, Kovács I, Rábl, Szabó P Csere: Tihanyi, Mezei, Sándor, Nagy B, Takács Z, Nagy I, Harmati, Trencsényi, Nagy D Edző: Moga Flavius Lóránd Aramis SE: Hegedűs – Büki, Roni, Bognár, Cseri Csere: Boldizsár, Soós, Nyicsenko, Sivák, Csopaki, Pál P, Mányi, Boznánszky Edző: Frank Tamás Góllövők: Bognár B 7’ (0-1), Trencsényi 34’ (1-1), Roni 39’ (1-2) moga_flavius_lorant Moga Flavius Loránt: - Tompa első félidő után a másodikban felpörögtünk, de el kell ismernem, hogy az Aramis szinte mindenben jobbak voltak. El kell ismernem, hogy megérdemelten nyert a vendégcsapat. Fel kell frissülnünk, megyünk tovább, dolgozunk keményen. frank_tamas_1Frank Tamás:Úgy érzem hogy az első félidőben jobban játszottunk, több nagy lehetőségünk is volt, de csak egy gólt tudtunk szerezni. A második félidőben viszont a Mezei játszott fölényben, így abszólút megérdemelt volt az egyenlítésük. A hajrában mindkét csapatnak voltak lehetőségei, amikkel most mi éltünk jobban! Nagyon értékes 3 pontot szereztünk, gratulálok a csapatnak, hiszen ebben a csarnokban először tudtuk győztesen elhagyni a pályát. bognar_benceBognár Bence:Összeségében azt gondolom, az első félidő teljesen a miénk volt, több nagy lehetőségünk volt, közte egy 4 a 3 is, és azt is kihagytuk, ilyen szinten minden csapatnak illik ezt kihasználni. Második félidőben szokás szerint az ilyen megbosszulja magát, és a nagy nyomás alatt jött is az egyenlítés, de a mérkőzés végén higgadtak tudtunk maradni, és ismét átvettük az iranyítást, megérdemelten nyertünk!   df

2024.05.05 | 09:30
2024.04.29 | 13:30

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00