A visszavágón is portugál siker
2018.04.12 | 11:43
A visszavágón is portugál siker Nem sikerült javítani sem a játékon, sem az eredményen a portugálok elleni második mérkőzésen. Már az első félidőben tekintélyes - 7-0-ás - előnyt szereztek a vendégek, és szinte tetszés szerint alakítottak ki helyzeteket a kapunk előtt. A második félidő valamivel jobbra sikerült, élesebbek voltak a mieink, de sajnos ekkor is a portugálok irányították, határozták meg a játékot. Magyarország - Portugália U18 0-9 (0-7) Csömöri Sportcsarnok Vezette: Zimonyi Péter, Szabó Ferenc, Takács István, Szűcs László Magyarország: Győrfi Bálint - Szabó Tibor, Fekete Márk, Sipos Robin, Tóth Máté Csere:Dohány Dominik, Fekete Olivér, Rónaszéki Botond, Végh Alex, Németh Milán, Milavecz Kevin, , Szűcs Ádám, Szabó Ádám, Daróczi Dávid Edző: Frank Tamás Portugália: Martim Figueirao - Daniel Costa,Vasco, Tomás Paçó,Tomás Reis Csere:Bernard Paçó, Rui Moreira, Izaquel Te, Célio Coque, , Ricardo Pinto, Telmo Sousa, Milton Dias Gustavo Rodrigues, Sévio Marcelo Edző: José Luís Mendes Góllövők: Tomás Reis (5' és 18'), Milton Dias (6'), Rui Moreira (8' és 11'), Sévio Marcelo (12'), Tomás Paçó (15'), Daniel Costa (35' és 38')

José Luís Mendes: - Rengeteg jó teljesítmény különösen az első félidőben, amikor sok gólt is szereztünk. A második félidőben is mi irányítottunk, és volt még néhány helyzetünk. Ez a hét nagyon sok pozitív élményt jelentett a fiataljainknak. Nemzetközi légkört tapasztalhattak, jó teljesítményt nyújtottak, és két nagyarányú győzelmet arattunk. Nagyon megvagyok elégedve a játékosok hozzáállásával, viselkedésével, és elkötelezettségükkel a célokat illetően.

Aramis SE - Nyírbátori SC (2024.04.26, stream)
2024.04.26 | 12:24
2024.04.25 | 13:11

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00