A TFSE visszavágott a Vénusznak
2019.05.05 | 13:16
A TFSE visszavágott a Vénusznak Fordulatos találkozón maradt alul a TFSE – Miskolci Vénusz párharc második mérkőzésén a miskolci alakulat. Az első mérkőzést magabiztosan megnyerve, önbizalomtól duzzadva várhatta a Vénusz, a TF pedig mindent egy lapra feltéve kezdte a találkozót. Az első játékrészben felváltva forogtak veszélyben a kapuk, de inkább a hazai, fővárosi csapat akarata érvényesült. Az első gólt a 11. percben Bobok Csilla lőtte, mely után a vendégek kezdték átvenni az irányítást a gólszerzés reményében. Bernáth Csilláék rengeteg helyzetet alakítottak ki, de rendre pontatlanok voltak Terdik Tamara kapuja előtt. Török Kitti a második félidő elején, a 22. percben újabb gólt szerzett, ezzel máris 2 gól állt a két csapat között. A második játékrészben is felváltva adódtak helyzetek a kapuk előtt, Bernáth Csilla pontrúgás után a 29. percben visszahozta a reményeket csapatának. Miliczki Noémiék azonban nem tudtak élni az előttük adódó lehetőségekkel, ennek eredményeképp a fegyelmezetten védekező TFSE 2-1-re megnyerte a találkozót. A harmadik mérkőzést kíváncsian várjuk, hiszen mindkét csapat szeretné megőrizni élvonalbeli tagságát, ennek megfelelően Kovács Alizzal kiegészülve a Vénusz hazai pályán mindent meg fog tenni a győzelemért. A TFSE pedig ahogy szokta, nem fogja magát hagyni, kemény párharcokkal és sok helyzettel van esélyük a biztos bent maradásra.

Női Futsal NB I. Helyosztók 5-8. helyért 1. forduló. 2. mérkőzés. TFSE - Miskolci Vénusz 2-1 (1-0) Budaörs, Budaörsi Városi Sportcsarnok Játékvezető: Páldi Ferenc. Asszisztensek: Surin Som, Szűcs István.
TFSE: Terdik - Bede Anna, Koch, Janicsek, Török. Csere: Bobok, Winternitz A., Winternitz K., Molnár-Sáska, Juhász, Balya. Edző: Horváth Gábor Miskolci-Vénusz: Ádám - Lovász, Miliczki, Bernáth, Galambvári. Csere: Vajkó - Váradi, Berki, Visnyánszki, Bunda-Tóth, Molnár. Edző: György Gábor. Gólszerző: Bobok (1-0) a 11., Török (2-0) a 22., és Bernáth (2-1) a 29. percben. Sárga lap: Bede Anna a 23., Bunda-Tóth a 23., Török a 40., és Miliczki a 40. percben. Horváth GáborHorváth Gábor: - A mai napon újra igazi csapatként léptünk pályára, ennek eredménye a mai győzelmünk. Az igazat megvallva, nem játszottunk jól és a szerencse is sokszor kisegített minket, de megdolgoztunk érte! Miskolcon nagyon nehéz mérkőzés vár ránk, de győzni megyünk!