A Szekszárd esélyeshez méltó játékkal jutott a döntőbe
2017.02.12 | 11:48
A Szekszárd esélyeshez méltó játékkal jutott a döntőbe Agenta Girls Szekszárd FC - RFC Csömör 7-3 (4-1) Játékvezetők: Deme, Janitz, Fekete Szekszárd: Blesz – Ganczer, Horváth, Megyes, Szekér Cserék: Hargas, Bogárdi, Buchmüller, Fábián, Mausz, Urbán Vezetőedző: Micskó Márk Csömör: Gálik – Dohány Kajdy, Kakuk, Molnár J. Cserék: Hajdú, Király, Botka, Lengyel, Mátyás, Nagy, Orbán, Szennai Vezetőedző: Tóth László Gólszerzők: Megyes (2’), Horváth (3’),  Horváth (5’), Urbán (10'), Megyes (22’), Megyes (25’), Szekér (35’) illetve Dohány (9’), Nagy Sz. (24'),  Dohány (33’) A mérkőzés esélyese az első osztályú Szekszárd volt, és ennek megfelelően is kezdték a mérkőzést. A második-harmadik és ötödik percben lőtt gólokkal eldöntötték a mérkőzést. Ezután, már csak a számszerű eredmény volt kérdéses. Ennek ellenére a Csömör megmutatta, hogy miért vezeti a másodosztály Nyugati-csoportját, és hogy nem véletlenül jutott a Final Fourba, mert háromszor is mattolták a bajnokesélyes Szekszárd kapuját. Micskó Márkék valószínűleg tartalékoltak is a második félidőben a vasárnapi döntőre, de ennek ellenére öröm volt látni a csömöriek csupaszív, és remek játékát is. A mérkőzés nyerő lánya a három gólos Megyes Ági volt. A másik oldalon Dohány Rita bizonyította, hogy nem véletlenül vezeti a nyugati csoport góllövőlistáját 16 góllal, most is vállalt kettőt, első osztályú ellenféllel szemben is. Végül is mindkét csapat elégedett lehetett magával, és az eredménnyel is, a nézők pedig elismerő tapssal jutalmazták őket a mérkőzés lefújása után. micsko_kozeliMicskó Márk: - Gratulálok a Lányaimnak, amiért jöttünk, azt elértük, hiszen bekerültünk a Magyar Kupa döntőjébe! Az, hogy itt vagyunk, az elvégzett kemény munkának köszönhető, de nem szeretnénk itt megállni, elszántan készülünk, hogy letaszítsuk az Astrát a trónjáról! Köszönjük a szurkolóink bizalmát és biztatását, szeretnénk a döntő után együtt ünnepelni velük!   13012727_1117295881660004_7686892948885473838_nTóth László:Próbáltunk egy mindvégig nyílt párharcot játszani az NB 1 jelenleg legjobb formában lévő csapata ellen, ami azt gondolom, hogy a párharc nagy részében sikerült is. Sajnálom, hogy az első öt percben még a nagy tét hatása alatt voltunk, aminek a következtében három gólos hátrányba kerültünk. Ez összességében el is döntötte a meccs kimenetelét. Természetesen korántsem vagyunk csalódottak, ugyanis a hátralévő 35 percben bebizonyították a lányok, hogy nem véletlenül jutottunk a legjobb négy közé. Büszke vagyok a csapatom minden egyes tagjára, a Szekszárdnak pedig sok sikert kívánunk a döntőben! [gallery ids="76326,76329,76332,76334,76337,76340,76343,76345,76348"]