A Rubeola még mindig nincs biztonságban
2015.05.16 | 10:09
A Rubeola még mindig nincs biztonságban FFI FUTSAL NB I ALSÓ-ÁG 1988 Déli FC – Rubeola FC Csömör 5-4 (3-3) Elektromos Csarnok, Budapest Vezette: Kujbus – Gál – Szuromi 1988 Déli FC: Gál – Csendes, Sivák, Lak, Boznánszky Csere: Kovács Á, Juhász V, Mezőfalvi, Szeghy, Jándék, Horváth B, Domokos Edző: Sivák Péter Rubeola FC: Horváth G – Jenei, Érsek, Józsa, Varga Csere: Tősér, Smeló, Maruzsi, Szűcs A, Miletics, Gyárfás, Takó, Tihanyi Edző: Takó Csaba Góllövők: Szeghy 2 (12’, 13’), Sivák (10’), Lak (27’), Csendes (32’) illetve, Érsek 2 (2’, 36’), Tihanyi (5’), Smeló (14’), Varga (23’), Sárga lap: -, illetve Smeló, Érsek Sivák Péter: Csapatunk biztató jövő előtt áll, ezt jól bizonyította a heti teljesítményével. A hétfői Békéscsabai siker után a Rubeola ellen kétgólos hátrányból hoztuk vissza a meccset. Így biztosítva az NB I -es tagságunkat a következő bajnoki szezonra. Külön öröm, hogy a két mérkőzésen két utánpótlás játékosunk Domokos Rajmund és Juhász Viktor is pályára léphetett az NB I ben. Csak gratulálni tudok a csapatnak a tegnapi játékához és győzelméhez.. Takó Csaba: Bosszús vagyok, mert már a második lehetőséget szalasztjuk el, hogy "lezárjuk" a bajnokságot. A támadásaik az első félidőben pontosak, veszélyesek voltak, ekkor a védekezésünk volt tragikus, a második játékrészben pedig előrefelé voltunk gyengék. Mindezektől függetlenül egy élvezetes, jó meccset játszottunk, gratulálok az ellenfelüknek! Egy változatos mérkőzésen ezúttal a Déli jött ki győztesen az Alsó házi mérkőzésből. Hiába vezetett már két góllal az ötödik percben a Rubeola a félidőben már 3-3-at mutatott az eredményjelző. Varga ismét megszerezte a vezetést a második félidő elején, de a Déli újra fordítani tudott fiataljai révén, Kovács Áron pedig ihletett formában védett. Ezzel még mindig nyitott a kérdés a rájátszást jelentő 9. hely tekintetében. Győzelmével a Rubeola hét pontra növelhette volna előnyét a Pioneerssel szemben, így viszont még reménykedhetnek Békéscsabán.