A régi Aramis játszott a Göcsej ellen
2016.10.25 | 17:01
A régi Aramis játszott a Göcsej ellen Aramis SE - Göcsej SK 9-4 (5-4) Budaörs, Jv: Szabó Ferenc Szilárd (Takács, Szűcs) Aramis SE: Hegedűs, Roni, Büki, Bognár, Sámson Cserék: Szeghy, Korozmán, Soós, Mányi, Pap, Pál Edző: Frank Tamás Göcsej SK: Balikó, László, Apatini, Kottán, Nagy Cserék: Cseresnyés, Gorjánácz, Szőke, Lukács, Németh, Horváth D., Gugcsó, Tóth, Borsi Edző: Bagó Gábor  Gólszerzők: Szeghy, Roni (3), Bognár (2), Korozmán (2), Pál, ill. Tóth, Apatini, Gorjanácz, Gugcsó, Egy mozgalmas, gólokban gazdag első félidőt produkáltak a csapatok. A 3. percben a hazaiak szereztek vezetést, amire 24 másodpercen belül jött az egyenlítés Tóth révén.  Másfél perc kellett az újabb hazai gólhoz. A 9. perc elején Apatini lövése pattant meg Szeghyn és így egyenlítettek a vendégek. Egy perccel később Gorjanácz találatával már náluk is volt az előny. Nem volt megállás, a 13. perc közepén Gugcsó már a negyedik gólt szerezte és ezzel 4-2-re vezetett a Göcsej. Ezt követően viszont megrázta magát az Aramis, és a félidőben még három gólt szerezve fordított (5-4).  A második játékrészt szívesen elfelejtenék az egerszegiek, ugyanis nem tudtak lépést tartani az Aramissal. Hat perc játék után sorozatban jöttek a hazai gólok és így a végére egy szoros első félidő után magabiztos győzelmet aratott a fővárosi együttes (9-4). Bagó Gábor:- Nem tudtuk azt a játékot hozni, mint az előző fordulókban. Vezettünk 4-2-re, de ezt követően nem tudtuk megállítani a hazai rohamokat. Távol védekeztünk az embereiktől és nem koncentráltunk megfelelően. Emellett érdekes játékvezetői ítéletek is végigkísérték ezt a találkozót. Ettől függetlenül nem játszottunk jól, sőt mélyen a tudásunk alatt. Remélem ez egy kijózanító vereség volt. Jóna István [gallery ids="68562,68564,68567"]   Az első félidő felvétele: A második félidő felvétele: