A Nyírgyulaj kétgólos hátrányból fordított
2017.01.11 | 12:29
A Nyírgyulaj kétgólos hátrányból fordított A Nyírgyulaj kétgólos hátrányból fordított, de a Fradi az utolsó percben pontot mentett. Nem is oly rég, a Magyar Kupa nyolcad-döntőjében egész estét betöltő összecsapáson gyűrte le a Nyírgyulaj a Ferencvárost. A két élvonalbeli együttes olyan mérkőzést vívott, amelyre fény-évente akad példa a sportágban. Sem a rendes játékidőben, majd a 2×5 perces ráadásban sem született gól! A nyírségiek tízméteres párbajban csikarták ki a továbbjutást, szerdán pedig a Haladás otthonában folytathatják a kupamenetelést – az elődöntőbe kerülésért esedékes két felvonásos parti első meccsén. Hétfőn viszont még az a Ferencváros érkezett a nyírbátori sportcsarnokba. Nos, a soros mérkőzés forgatókönyve homlokegyenest másként íródott a novemberi találkozóhoz képest, olyannyira, hogy a felek nem spóroltak, már az első félidőben öt gól született. A bökkenő csupán annyi volt, hogy a Fradi háromszor  ,csengetett”, vagyis a Gyulaj kapaszkodni kényszerült a folytatásban. Sőt, tovább keserítette a házigazdák életét, hogy az FTC a negyedik találatot is berámolta egy ritkán látható fejes góllal, 2–4 után azonban változott az ábra. A hazaiak hosszú hajrát nyitva fordítottak, úgy festett bedarálják a fővárosiakat, a végén jött a jött a hidegzuhany – az utolsó pillanatokban pontot mentettek a vendégek. Ez aligha esett jól a Lovas-legénységnek, amely a felsőházi rájátszást érő hatodik helyért küzdve nagy sanszot hagyott elúszni, ráadásul nyakára húzta riválisait. Kollázsok16 Lovas Norbert:Sajnos, elkerülhető gólokat kaptunk, pedig nagyot küzdött a csapat. Kár, hogy a végét nem bírtuk ki, de azért gratulálok a srácoknak a fordításért, kicsi hiányzott a három pont megszerzéséhez.   13942575_1372590982754989_2067452485_nCsernai Gábor: - Úgy érzem, megérdemeltük volna mind a három pontot ezen a mérkőzésen, de sajnos nem tudtunk túllépni azon, hogy ellenfelünk nemcsak a vészkapusos játéknál volt létszám fölényben. Az ilyen mérkőzéseken kis dolgok döntenek a győzelemről, ezt a mérkőzést többször is megnyerhettük volna, de azokban a szituációkban nem voltunk koncentráltak sajnos. Remélem pénteken már tudunk ezen is javítani. NB I., 13. forduló Nyírgyulaj KSE – FTC Futsal-Fisher Klíma 5–5 (2–3) Nyírbátor, 400 néző, v.: Szabó F., Szűcs L. Nyírgyulaj: Végső Zs. – Angyalos A., Nagy I., Siska G., Sánta J. Csere: Lovas N., Czerula Zs., Varga D., Orosz D., Szabó Á., Faragó L., Tóth B., Gömze A., Opre R. (kapus). Játékos-edző: Lovas Norbert. FTC: Sikur – Nagy A., Szabó Zs., Karacs D., Andorka K. Cserék: Borsi D., Komáromi P., Birinyi B., Horváth B., Kulik R., Lak I. Vezetőedző: Csernai Gábor Gól: Gömze A., Angyalos A., Siska G., Sánta J., Nagy I., illetve Karacs 2, Nagy I. (öngól), Szabó Zs. Lak I. Sárga lap: Nagy I., Sánta, Lovas illetve Komáromi, Szabó, Kulik [gallery ids="73820,73823,73825,73827,73829,73830,73832,73835,73838"]

2024.04.16 | 11:08
2024.04.08 | 13:35

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00