A Népligetben vendégeskedik a Mezei-Vill!
2017.03.02 | 19:25
A Népligetben vendégeskedik a Mezei-Vill! FTC Futsal-Fisher Klíma ­– MVFC Berettyóújfalu 2017.03.03 péntek, 21:00 Népliget, Elek Gyula Aréna   Péntek este megkezdődik az utolsó előtti forduló az alapszakaszból. A Mezei látogat a Ferencvároshoz. Izgulni valója csak a vendégeknek van, hiszen ők még felléphetnek a dobogóra, egy győzelemmel. A közvetlenül előttük álló Aramis két ponttal előzi meg őket, de rájuk igen nehéz mérkőzés vár, hiszen a címvédő Győrhöz látogatnak. Trencsényiékre nem lehet mondani, hogy kiváló formában lennének, hiszen az idei négy meccsükön mindössze egy pontot szereztek, igaz a Fradi mérlege sem sokkal jobb, hiszen ők ugyanennyi találkozón gyűjtöttek kettőt. Mind a két fél döntetlent játszott az előző fordulóban. A Mezei otthon remizett a Nyírgyulajjal, míg a zöld-fehérek a Bőny vendégeként játszottak döntetlent. Ezek alapján mind a két oldalra ráférne már a győzelem. Az ősszi találkozón a Berettyóújfalu örülhetett, ahol az utolsó percig nyitott volt a mérkőzés, hiszen 2-1 volt az állás, és Tihanyiék csak az utolsó percben tudták végleg eldönteni a 3 pont sorsát. Ráadásul ott a Fradi a 3 ponton kívül elveszítette két fontos játékosát, hiszen Komáromi és Szabó is a kiállítás sorsára jutott. Most a Mezei-Vill van hasonló helyzetben, hiszen legutóbb Rábl és Kondás is piros lapot kapott, így ők biztosan nem lépnek pályára a Népligetben, ami jelentős érvágás a számukra. Mind a két oldal előtt itt a javítási lehetőség. A nagyobb játékerő, és a rutin a vendégek mellett szól, de a Fradi most hazai pályán meglepheti ellenfelét, igaz ehhez lényegesen koncentráltabb teljesítmény kell, mint amit az elmúlt fordulókban mutattak.