A Népligetben és Dunaújvárosban megkezdődik a rájátszás!
2020.02.28 | 16:11
A Népligetben és Dunaújvárosban megkezdődik a rájátszás!  Ma este két mérkőzéssel megkezdődik a férfi NB I alsó és felsőházának rájátszása. Felsőház   FTC-FISHER KLÍMA – MVFC BERETTYÓÚJFALU 20:30 Népliget, Elek Gyula Aréna Nem győztünk kivárni. Ma este kezdetét veszi a rájátszás a Férfi Futsal NB I-ben. A Futsal Hungary TV-n 20:30-as kezdéssel a Felső-ház 1. fordulójában a Népligetből jelentkezünk, ahol az FTC-Fisher Klíma csapata a bajnoki címvédő MVFC Berettyóújfalu alakulatát látja vendégül. A két társaság remek bajnoki formát mutat: a házigazda zöld-fehérek az elmúlt öt fordulóban 13 pontot gyűjtöttek, a Fradi remek alapszakasz-béli hajrájának köszönhetően a negyedik helyről várhatja a rájátszást. Madarász János fiai legutóbb éppen mostani ellenfelük ellen maradtak pont nélkül, akkor egy utolsó percben esett góllal vitte el a három pontot Sergio Mullor Cabrera csapata a Népligetből. A Mezei-Vill veretlenül, 16 győzelem mellett csupán 2 döntetlennel zárta az alapszakaszt, míg a Magyar Kupa Final Four döntőjében izgalmas mérkőzésen maradt alul a Beri a Haladással szemben. Külön érdekesség a felek bajnoki szereplését vizsgálva, hogy az este résztvevői 2020-ban csupán a veszprémi vendégjátékuk során veszítettek pontokat, a Királynék városában a Ferencváros és a Berettyóújfalu is döntetlennel zárta bajnokiját. A két fél decemberben mérkőzött már egymással az Elek Gyula Arénában, Madarász János azon a találkozón debütált a Fradi kispadján, a vendégek az utolsó percben szerezték meg a 3 pontot érő győztes találatot. Reméljük ma este is hasonlóan izgalmas, színvonalas mérkőzésre kerül sor, 20:30-tól tehát FTC-Fisher Klíma - MVFC Berettyóújfalu bajnoki találkozó a Népligeti Elek Gyula Arénában, illetve a Futsal Hungary TV műsorán.

Alsóház   DUNAFERR DUE DUTRADE FC – SG KECSKEMÉT FUTSAL 19:00 Dunaújváros, Városi Sportcsarnok A listavezető az utolsó ellen. A Dunaferr kezdheti meg hat ponttal az első helyről az alsóházi rájátszást, amit újabb három ponttal tudna megerősíteni, a sereghajtó ellen. A Hazaiaknál télen nem igazoltak új játékost, a jelenlegi kerettel tervezik kiharcolni a bennmaradást, ami nem tűnik nehéz feladatnak, főleg ha vendéglátóként hozzák a kötelezőt. Ez a Kecskemét ellen egy ilyen összecsapás. Ha Fehér Zsolt fiai érvényesítik a hazai pálya előnyét, szinte hátra is dőlhet a folytatásra. Persze ez nem lesz könnyű, hiszen a vendégcsapat feltett szándéka, hogy kiharcolja a bennmaradást, ehhez pedig légiósokat is igazoltak. A nagy kérdés, hogy ők milyen minőséget képviselnek, tudnak-e segíteni az együttesen. Ahhoz, hogy elkerüljék a kiesést, bravúrokra van szükség, kérdés, összejön-e.