A második meccsen sem bírtunk a katalánokkal
2015.05.07 | 19:51
A második meccsen sem bírtunk a katalánokkal Női futsal válogatottunk szerdán ismét megmérkőzött a katalán válogatottal Győrben. A keddi összecsapáson a katalánok végig vezettek, de a meccs egyes periódusaiban kimondottan szoros volt a mérkőzés, néhány perccel a lefújás előtt az egyenlítésre is felcsillant a remény. Végül a hajrában nem mi, hanem a vendégek találtak a kapuba, így 5-3-as katalán sikerrel ért véget a találkozó. A szerdai második mérkőzésen is jól tartottuk magukat, a katalánok 8. percben szerzett vezető találatára nem sokkal később Szekér Anita válaszolt, ezzel a góllal alakult ki a félidei 1-1-es eredmény. A második játékrészben a kapu előtt határozottabb katalánok a 25. és a 27. percben is betaláltak, s bár becsülettel küzdöttünk a felzárkózás érdekében, és bőven voltak helyzeteink is, a lefújásig újabb gól nem született, a vendégek 3-1-es győzelmet arattak. - Egy ilyen párharcban a második mérkőzés bizonyos szempontból mindig könnyebb, mint az első, mert jobban felkészülhetünk az ellenfélből, ugyanakkor fárasztóbb is, mert a játékosok nincsenek hozzászokva, hogy két nagy iramú mérkőzést játsszanak két nap alatt - mondta a találkozót követően Sito Rivera. - Ismét kiegyenlített mérkőzést vívtunk, a második félidőben hatalmas lehetőségeink voltak, nem álltunk messze a döntetlentől sem. A játékosaim jól dolgoztak, az akarattal, motivációval egy pillanatig sem volt probléma, ezt az utat kell követnünk, ha szeretnénk felzárkózni az európai élmezőnyhöz. Szekér Anitát 25. válogatottsága alkalmából köszöntötték a mérkőzés előtt. Magyarország-Katalónia 1-3 (1-1) Győr, Magvassy csarnok Játékvezetők: Futó Tamás – Puskás Gabriella – Gál Péter – Horváth Máté Magyarország: Torma Lilla - Szekér Anita, Megyes Ágnes, Szórádi Nikolett, Csepregi Gabriella Cserék: Vincze Anikó, Ganczer Hajnalka, Bernáth Csilla, Radics Ágnes, Kovács Aliz, Dombai Nagy Anett, Halászi Kinga, Szalkai Kitti, Váradi Cintia Edző. Sito Rivera Katalónia: Saray Martín Sánchez - Anna Riera Martín, Clàudia Pons Xandri, Laura Bestué Reina, Anna Burgaya Cornet Cserék: Noelia Guerrero Hervás, Helena Roig Del Pino, Ingrid Vieites Parareda, Elisabet Carrasco Bonet, Marina Benete Montufo, Cristina Gómez Matamala, Estefania Jémez Lechado Edző: Jordy Gay Cano Góllövő: Szekér Anita illetve Anna Burgaya Cornet, Estefania Jémez Lechado, Laura Bestué Reina

2024.04.16 | 11:08
2024.04.08 | 13:35

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00