A Maglód nyerte az üldözők csatáját; győzött a Kistarcsa
2021.03.24 | 16:33

Keleten mind az öt mérkőzést lejátszották az NB II rájátszásának első fordulójában. A listavezető Kistarcsa legjobbja nélkül is simán nyert, az őt üldöző két csapat csatáját pedig a Maglód nyerte. A felsőházban győzött a Kartal, míg az alsóban a Nyírbátor és a Berettyóújfalu II húzta be a három pontot.

FELSŐHÁZ

A Kistarcsa a góllövőlistát vezető Barabás Ádámot nélkülözve fogadta a Gyöngyöst, de így is simán, 6-1-re nyert. A szünetben még 1-1 volt az állás, ám a második félidőben Néma Krisztofer átvette Barabás helyét, négy gólig jutott, így a listavezető simán nyert.

A Kistarcsa két üldözője, a Kincsem és a Maglód egymással játszott, itt is szoros volt a meccs, a 25. percben még 3-3 volt az állás, ezt követően azonban elhúztak a vendégek, 8-3-ra vezettek. A hazaiak a végén még szépítettek, de így is a Maglódé lett a három pont.

A felsőházat 5. és 6. helyen kezdő Kartal és Csenger csatáját előbbi nyerte, bár a vendégek előnybe kerültek, a hazaiak három góllal válaszoltak. A Csenger fel tudott még állni, egyenlített a 30. percre, de az utolsó tíz perc a Kartalé volt, és 6-3-ra nyert, így fellépett a negyedik helyre.

ALSÓHÁZ

A Nyírbátor nagy győzelemmel kezdett el kimászni a gödörből, 11-5-re nyert a Nyírség otthonában. A Miskolc Pallai Gábor nélkül is helytállt a Berettyóújfalu II ellen hazai pályán, de a vendégek így is 6-4-re győztek.

FÉRFI FUTSAL NB II, NYUGATI CSOPORT, RÁJÁTSZÁS, 2. FORDULÓ
FELSŐHÁZ
Kistarcsa – Gyöngyös 6-1
(Méhes 2, Néma 4, ill. Gulyás)
Kincsem – Maglód 6-8 (Sárközi 2, Laczkó, Ficsor 3, ill. Simon 2, Poncok, Petric 2, Vékei, Seregy 2)
Kartal – Csenger 6-3 (Irhás, Barabás 2, Lippai, Szabó 2, ill. Katona 2, Balogh)

ALSÓHÁZ
Nyírség – Nyírbátor 5-11
(Kiss 3, Pekk 2, ill. Somogyi 2, Vass, Molnár, Pócsi, Gömze 3, Mizsei, Tóth 2)
Miskolc – Berettyóújfalu II 4-6 (Balog, Varga 2, Timkó, ill. Nagy I., Sipos, Szatmári, Nagy B., Rézműves 2)