Gyöngyös, Városi Sportcsarnok, 1500 nézõ
Vezette: Onatsu (finn), Daragan (ukrán), Diaz (spanyol)

Magyarország: Tóth Gy. - Tóth Sz., Lódi, Madarász, Gyurcsányi cs: Németh, Szente, Nagy G., Baranyai, Szabó Z., Nagy I., Balázs szövetségi kapitány: Kozma Mihály
Anglia: Thornton - Canham, Tucknott, Follett, Colley cs: Gill, Ballinger, Sikes, Budd, Joryeff, Pudaloff, Wilson szövetségi kapitány: Graeme Dell

Gólszerzõk: Lódi 7. perc 1-0, Gyurcsányi 12. perc 2-0, Lódi 14. perc 3-0, Szabó Z. 16. perc, Madarász 17. perc 5-0, Madarász 19. perc 6-0, Gyurcsányi 21. perc 7-0, Lódi 22 perc 8-0, Baranyai 24. perc 9-0, Lódi 26. perc 10-0, Gyurcsányi 27. perc 11-0, Gyurcsányi 28. perc 12-0, Németh 36. perc 13-0, Nagy G. 37. perc 14-0, Gyurcsányi 38. perc 15-0

Sárga lap: Canham, Ballinger

A mérkõzés elõtt köszöntötték Nagy Gábort és Szente Tamást a 75., Madarász Jánost pedig a századik válogatottsága alkalmával.

Anglia, a csoport legkönnyebb ellenfele következett a magyar válogatottnak pénteken. Ezúttal Trencsényi János és Sivák Péter nem lett nevezve a mérkõzésre. A taktikánk egyértelmû volt, minél több gólt szerezve, minél jobb játékot nyújtva gyûjtsük be a három pontot. A kezdés után rögtön alkalmaztuk is az edzésen gyakorolt szisztémát, bár talán meglepõ lehetett, hogy az angolok nem álltak be. Bátran játszottak, a letámadással is próbálkoztak. Az elsõ tíz percben voltak ugyan apróbb hibáink, s a briteknek is akadtak helyzeteik, de összességében mi uraltuk a találkozót. A hetedik percben jött az elsõ gól, Lódi talált az ellenfél kapujába, majd öt percre rá Gyurcsányi növelte elõnyünket. Újabb két perccel késõbb egy szép összjáték után Gyurcsányi passzát váltotta gólra Lódi. Jól játszottunk, szép kombinációkat mutattunk be, Szabó Zoli egy szép cselt követõen már a negyediket jegyezte. Nem sokkal késõbb két hasonló gól született, mindkétszer Lódi volt az elõkészítõ és Madarász a befejezõ. A második játékrész is magyar rohamokkal kezdõdött, öt perc leforgása alatt Gyurcsányi, Lódi és Baranyai is betalált. Nem álltunk le, egyre szabadabban vezethettük az akciókat, s ismét rövid idõ alatt újabb három gólt szereztünk. Lódi egyszer, Gyurcsányi kétszer volt eredményes. Kis gólcsend kövtkezett, de a vége elõtt négy perccel Németh Péter egy újabb hármas szériát indított el, õt követte Nagy Gábor, majd a végeredményt Gyurcsányi Zsolt állította be. Szép játékkal, nagy fölényt kialakítva, magabiztosan nyertünk.

Kozma Mihály:
Azt szerettem volna, hogy ne az egyéni megoldások domináljanak a mérkõzésen, hanem a csapatjáték. Ezt sikerült is megvalósítani, fegyelmezett, taktikus játékkal nyertünk, úgy, hogy gólt sem kaptunk. Rengeteg helyzetet még ki is hagytunk ezen a csodálatos közönség elõtt lejátszott meccsen.

Graeme Dell:
Nagyon lesújtó ez a vereség számunkra. Az elsõ félidõ feléig jól játszottunk, tartani tudtuk magunkat, csak egy góllal vezetett a hazai csapat. Utána azonban megváltozott a játék képe, s ez a súlyos vereség lett belõle.