A Kincsem fölény a Gyöngyös ellen!
2015.02.27 | 12:59
A Kincsem fölény a Gyöngyös ellen! NYÍRGYULAJ KSE - BÁBOLNA-NATURALMEAT 12-2 (5-1) A vendégek mindössze egy cserével érkeztek a Nyírgyulaj otthonába, így vérmes reményei nem lehettek a mérkőzéssel kapcsolatosan. Ennek megfelelően zajlott a találkozó, hiszen Berecz góljaival már az első félidőben eldőlt a találkozó. A folytatásban csak a gólarány volt a kérdéses. A hazaiak kilencedik győzelme volt zsinórban. ENERGIA SC GYÖNGYÖS - KINCSEM LOVASPARK SE 2-10 A keleti csoport rangadóját rendezték Gyöngyösön, hiszen a két fél egyforma pontszámmal állt a tabella donogóján. A hazaiak dolgát nehezítette, hogy több meghatározó játékosuk a strandfoci válogatottból érkezett, így elég fásultan vágtak neki a találkozónak. Ez a meccs elején nem látszott, de ahogy telt az idő, egyre jobban érezhető volt, hogy a Kincsemesek sokkal frissebben mozognak és ez gólokban is megmutatkozott. Hiába szerezték meg Berkesék a vezetést, a vendégek szünetre nem csak egalizáltak, hanem több gólos előnyre tettek szert. Fordulás után már csak Vörösék domináltak, és könnyedén hozták a nagyon fontos három pontot, visszavágva az őszi vereségért. Berkes László, Gyöngyös: - Rangadó Gyöngyösön... Így harangoztak be a Kincsem elleni mérkőzésünket, de sajnos nem voltunk partnerek abban, hogy ez a pályán is megmutatkozzon. Gratulálok a Kincsemnek nagyon fegyelmezett, jó játékkal sikerült visszavágni az ősszel elszenvedett vereségért. Marosi Gábor, Kincsem: - Nehéz meccsre számítottunk, és úgy is indult a találkozó, de szerencsére nagyon jó napot fogtunk ki és a fáradtan mozgó ellenfelünket megérdemelten győztük le. Külön örülünk a nagyarányú különbségnek, ami még a végelszámolásnál fontos lehet. DEAC - MAG-LOG TEAM CFT 5-6 (1-2) A DEAC legutóbbi hazai meccsén is szenvedett, akkor a Málta volt az ellenfél, de akkor még ha nehezen is, de nyertek, de ezúttal kikaptak. A gödöllői fiatalok meglepték ellenfelüket és szervezett játékkal elhozták a három pontot Debrecenből a triplázó Bencsik vezérletével.

2024.04.26 | 12:24
2024.04.25 | 13:11

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00