Hajdúböszörményi TE II - Veresegyház VSK 4-7 (1-3)

Játékvezetõk: Tóth Gábor, Szabó Ferenc Szilárd, Erdélyi Péter

Hajdúböszörményi TE II: Tóth Renáta, Szilágyi Mariann, Bokor Adrienn, Boros Edina, Koch Fruzsina
Cserék:  Quirikó Vivien, Bölömi Ibolya, Balogh Edina, Pálóczi Krisztina, Tornyi Ilona, Fekete Alexandra, Sallai Anita
Vezetõedzõ: Quirikó Vivien

Veresegyház VSK: Bíró Barbara, Durkó Zita, Szennai Adrienn, Mogyorósi Zsuzsanna, Dohány Rita
Cserék: Nagy Szabina, Nagy Barbara, Bukor Fanni
Vezetõedzõ: Tóth László

Gólszerzõk: Bokor Adrienn, Quirikó Vivien, Bölömi Ibolya (2), illetve Dohány Rita (3), Mogyorósi Zsuzsanna (2), Szennai Adrienn, Nagy Szabina

Hatalmas meglepetésre a Veresegyház VSK legyõzte az igen erõsnek mondható Hajdúböszörményi TE csapatát. Az elsõ félidõ 8. percében a Hajdúböszörmény szerzett vezetést, de nem sokáig örülhettek a gólnak. A 11. percben a vendég együttes egyenlített, majd a 12. percben átvette a vezetést. A félidõ további perceiben még egy vendég gól született, így két gólos elõnnyel mehettek pihenõre a lányok.
A forduló után a hazai együttes rohant az eredmény után és a 28. percben sikerült egy gólosra csökkenteniük a különbséget. A gólra gyorsan jött a válasz a vendég csapattól. Elõször Dohány Rita, majd rá egy percre Nagy Szabina talált be Tóth Renáta kapujába. A félidõ végéhez érve nem adta fel a reményt a hazai együttes. Bölömi Ibolya két góljával visszahozta a reményt csapata számára. A vendégektõl,erre a gólra is érkezett válasz. A 38. percben Mogyorósi Zsuzsannától, majd a 39. percben Dohány Ritától, aki kialakította ezzel a 4-7-es végeredményt.

DEAC- Tolle Szekszárdi UFC 7-2 (4-0)
2014.09.27. - Szombat 18:00
Debrecen, DASE Kecskeméti János Sportcsarnok

Játékvezetõk: Erdélyi Tamás, Erdélyi Péter, Vasziliu Tamás

DEAC: Kósa Viktória Zsuzsa, Radics Ágnes Mariann, Tóth Angelika, Lovas Anna, Erdõs Edina,
Csere: Dancs Rebeka, Péter Vanda Ágnes
Vezetõedzõ: Sólyom Attila

Tolle Szekszárdi UFC: Blesz Nikolett, Csigi Eszter, Horváth Katalin, Marosi Julianna, Schlotthauer  Renáta
Csere: Grill Zita, Klézli Szandra, Sütõ Andrea, Soós Petra,
Vezetõedzõ: Horváth György

Gólszerzõk: Lovas Anna (3), Radics Ágnes Mariann, Tóth Angelika (2), Péter Vanda Ágnes, illetve Horváth Katalin, Marosi Julianna

Mindössze hét játékossal kiálló DEAC a középkezdést követõen azonnal támadólag lépett fel, s a hazaiaknak alig több,mint másfél percre volt szüksége ahhoz, hogy feltörjék riválisuk védelmét. A Debreceniek Lovas Anna vezetõ gólját követõen is sorra alakította ki a helyzeteiket, s még három gólt szereztek a félidõ végéig.
A találkozó második félideje kettõ vendég góllal kezdõdött visszahozva,ezzel a reményt a három pont megszerzéséért. A félidõ további perceiben mindkét csapat alakított ki helyzeteket több-kevesebb sikerrel. A hajrában még három hazai gól született, így meglepetésre a DEAC otthon tudta tartani a három pontot.

Reklám Press-Skorpió - Békéscsabai Wanted SC 9-2 (4-1)
2014.09.28. - Vasárnap 15:00
Salgótarján, Salgótarjáni Sportcsarnok

Játékvezetõk: Varga László, Molnár Réka, Molnár László

Reklám Press- Skorpió: Cseh-Rusz Bianka, Tóth Friderika, Gál Veronika Szandra, Szklenár Kitti, Molnár Anett.
Csere: Bede Anna, Ferencz Flóra Franciska, Bokor Berill, Mészáros Zsófia Ilona, Bede Anett, Balya Dorottya, Rusz Boglárka
Vezetõedzõ: Tóth Zsolt

Békéscsabai Wanted SC: Ozgyin Olga, Sugár Ágnes, Simonka Róza, Zahorán Kitti, Moldován Lili Rozália,
Csere: Kis Krisztina Éva, Kis Vivien Kitti, Örkényi Bianka, Domján Viktória
Vezetõedzõ: Domokos András

Gólszerzõk: Gál Veronika Szandra (3). Szklenár Kitti (3), Bokor Berill, Molnár Anett, Rusz Boglárka, illetve Zahorán Kitti, Örkényi Bianka

Érvényesült a papírforma ezen a mérkõzésen. A hazai csapat sima gólzáporos meccsen gyõzte le a Békéscsaba csapatát. Ahogy várni lehetett a mérkõzést a hazai csapat kezdte jobban. A 3. percben Gál Veronika révén szerezte meg a vezetést a hazai gárda. A Skorpió a további percekben még három gólt szerzett. A vendég csapat a félidõ vége felé még szépíteni tudott, de nem tudta szorosabbá tenni az elsõ játékrész eredményét.
A második félidõ ott kezdõdött, ahol az elsõ félidõ befejezõdött, A hazai együttes sorra alakította ki a helyzeteit, aminek meg is lett az eredménye. A hazaiak öt gólt szereztek, míg a vendég együttes mindössze egy gólt tudott rúgni. A Salgótarjáni alakulat sima 9-2-es gyõzelmet aratott a Békéscsabai Wanted SC ellen.

Közterület SK - Kalafa- Újbarok SE 1-9 (0-5)
2014.09.28. -  Vasárnap 19:00
Budapest, Soroksári Sportcsarnok

Játékvezetõk: Rábel Alfréd, Kénoszt Zsolt, Kénoszt Éva Noémi

Közterület SK: Szappanos Csilla, Tatár Gyöngyvér Petra, Ország Anita, Papp Tamara, Ungi Andrea Viktória
Csere: Varga Andrea, Gencsi Nikolett, Istvánfi Mercédesz Éva, Gáspár Anikó Brigitta
Vezetõedzõ: Kincses Ernõ

Kalafa- Újbarok SE: Botos Regina, Szabó Zita, Virág Mária, Pap Eszter, Farkas Diána,
Csere: Lupucz Tímea Piroska, Reményik Katalin, Tálosi Szabina
Vezetõedzõ: Szabó László

Gólszerzõk: Papp Tamara, illetve Tálosi Szabina (4), Pap Eszter (4), Virág Mária

A vendég együttes már az elsõ félidõben a hazai csapat tudtára adta szeretnének három ponttal távozni Budapestrõl. Tálosi Szabina három, majd Pap Eszter kettõ találatával a félidõben 0-5 állt az eredményjelzõ táblán.
A második játékrészben is a vendég együttes irányította a mérkõzést. A 22. percben Papp Tamara találatával szépíteni tudott a Közterület, de ez kevés volt a mérkõzés megfordításához, így a Kalafa magabiztos játékkal nyerte meg a találkozót.

ZTE- Göcsej SK- MVFC Berettyóújfalu 5-1 (4-1)
2014.09.28. - Vasárnap 20:00
Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Városi Stadion

Játékvezetõk: Stárics Roland, Dávid József, Vincze Gábor

ZTE- Göcsej SK: Kiss Emilia, Montag Eszter Anna, Horváth Kitti, Lehota Szimonetta, Nagy Bianka
Csere: Fábián Ramóna, Vörös Viktória, Orbán Szandra Rieder Natália, Tóth Alexandra, Megyeri Boglárka, Puskás Nóra, Rózsás Rita
Vezetõedzõ: Szimán Bálint

MVFC Berettyóújfalu: Pozsgai Melinda, Tóth Nóra, Tóth Anita, Tóth Tamara, Kota Gabriella
Csere: Kelemen Anett, Kóti Lilla, Pozsgai Kitti, Varga Veronika, Erõs Zsanett, Papp Dóra
Vezetõedzõ: Trencsényi János

Gólszerzõk: Orbán Szandra (2), Tóth Alexandra, Vörös Viktória, Megyeri Boglárka, illetve Kota Gabriella

A hétvége meglepetés mérkõzése volt a ZTE Göcsej - Berettyóújfalu összecsapás. A Zalaegerszegi együttes már a mérkõzés elején betalált és két gólos elõnyre tettek szert. A vendég együttestõl gyorsan jött a válasz Kota Gabriella révén. A félidõ további perceiben mindkét együttes alakított ki helyzeteket, amiket csak a hazai csapat tudott érvényesíteni Tóth Alexandra és Vörös Viktória találatával, így a félidõ végén 4-1 állt az eredményjelzõ táblán.
A pihenõ után a hazai csapat nagy lelkesedéssel, lendülettel ment fel a pályára, ami meg is hozta az eredményt. A fordulást követõen Megyeri Boglárka találatával négy gólosra növelte elõnyét Szimán Bálint csapata. A mérkõzés további perceiben már nem született több gól, így meglepõ módon a hazai csapat otthon tartotta a három pontot és ezzel megszerezte elsõ pontjait a bajnokságban.